World of Warcraft - problem z logowaniem

Zainstalowałem WoW-a, pobrałem najnowsze patche i niby wszystko wygląda ok, gra się odpala, pojawia się ekran logowania, podaje swoje dane wykazuje mi liste realmów i w momencie gdy próbuje wybrac dowolny z nich dotstaje dc. Nie chodzi raczej o porty gdyż wyłączyłem wszystkie firewalle i dalej dzieje się o samo. Znajomi grają i twierdzą że nigdy nic nie robili z routerem i gra im działa więc nie wiem co jet grane Wyprzedzając pytania mój tymczasowy sprzęt to laptop Asusa (1 gb ramu, GeForce Go 6100, CPU Turin MK38, Win Xp Home HD 120 Gb) Proszę o pomoc bo jestem odcięty od Wow-a :stuck_out_tongue:

Dwa pytanka :

1.Grasz na oficjalnych serwerach?

  1. Jakiego masz dostawce internetu?

Rada : Przeczyść kompa Ad’Awarem.

  1. Tak na oficjalnych serverach

  2. Nie wiem, jestem teraz tymczasowo w Szkocji i zupełnie sie nie orientuje co to za dostawca

Norton którego iestety mam zainstalowanego na tym sprzęcie nic nie wykrywa tak samo jak ArcaVir online

Ad’ware wyszukuje szkodniki których zazwyczaj antywirusy nie znajdują. Jakies robaczki, zainfekowane ciastka itd. Spróbuj po skanie siępołączyć. JEśli nie to będzie przyczyną to stawiam na dostawce internetu. Kiedyś z Neostradą był ogromny problem i musieli załatać…

Przeskanowałem ad-awarem, znalazło 15 zainfekowanych plików/wpisów/ciaseczek wyczyściłem i dalej nie działa