World of Warcraft rejestracja konta

Witam kupiłem oryginalna grę World of WarCraft i chce sobie założyć konto postępuje zgodnie z poleceniami aż dochodzi do sposobu płatności i tam jest parę opcji pre-paid i karty kredytowe ale przecież czytałem że jak się kupuje wowa to powinien być 1 miesiąc gry za free

Zgadza się, ale dopiero jak zapłacisz za jeden :stuck_out_tongue:

To ten drugi masz za free :stuck_out_tongue:

Płacisz za jeden, a grasz przez dwa, tak to działa.

edit // Po prostu jak nie zapłacisz przynajmniej za jeden miesiąc to w ogóle nie pograsz.

to straszna lipa

To by było za proste jakby tak można było grać tego miecha za free bez płacenia najpierw za jeden miesiąc.

Nikt by nie płacił abonamentu, tylko wszyscy by kupowali nową grę z tym miesiącem za free :P:P:P

Moim zdaniem dobrze zrobili, całkiem przemyślane rozwiązanie, jak ktoś chce grać to zapłaci za miesiąc, a drugi dostanie za free :wink:

Na początku ~50zł za dwa miesiące (w tym ten jeden za free) nie wydaje się być jakąś kosmiczną kwotą, skoro miało się kasę na zakup gry :slight_smile:

ale moge kupić pre-paid 30 dni czy muszę kupić 60 dni?żeby działało

30 wystarczy.

Tylko że pre-paidy są drogie :stuck_out_tongue:

załóż sobie konto trial 10 dniowe i od razu aktywuj je wtedy grasz 40 dni :))

Teraz owszem ja tak zakładałem konto i grałem 40 dni a kupiłem tylko gre :slight_smile:

To w takim razie kieca1991 pre-paida nie kupuj skoro nie musisz :stuck_out_tongue:

Ale i tak nic nie stracisz, bo jak będziesz chciał grać dalej to i tak czeka Cię zakup :slight_smile:

Foleslaw napisał(a):załóż sobie konto trial 10 dniowe i od razu aktywuj je wtedy grasz 40 dni :))

… [-X

ej ale jeśli zrobi sie te konto trail i potem odrazu po założeniu go aktywuje sie pełną wersją to, to dalej będzie konto trail czy jusz pełne konto??

Robisz tak:

  1. Zakładasz triala - masz 10 dni

  2. Wpisujesz w ustawieniach konta kod, od podstawki - masz kolejne 30 dni grania + 10 z triala = 40

  3. Wpisujesz kod z dodatku TBC w ustawieniach konta i masz pełne konto

I tyle. Jeśli chodzi o wybór serwa to napisz do mnie to Ci pomogę.

Chyba, że masz już jakiś upatrzony.

witam przeczytałem wasze posty i mam problem założyłem trialowe konto i chciałbym je teraz przekształcić , wpisując poniżej kod z swojej gry w opcje ,która opisuje poniżej , pojawia ie error i nie moge go przekształcić … prosze o pomoc . jest także opis od blizzarda Trial restrictions may remain on the account for up to 72 hours. czy to moze miec jakis wplyw ??

Retail Authentication Key:

If you’ve purchased a retail copy of World of Warcraft, enter the authentication key below:

lol nie wprowadzajcie kolegi w błąd. kupujesz grę, zakładasz konto i wystarczy, że podasz numer karty kredytowej w celu potwierdzenia płatności i grasz 1 miech za free, jak nie chcesz płacić za drugi to możesz anulować (bo po podaniu numeru karty masz zaplanowaną płatność za drugi miech)

witam, też mam zamiar kupić Battlechest już niedługo. ~85 zł za gierkę + dodatek to bardzo niska cena i na dodatek miesiąc gry za darmo, ale nie mam karty płatniczej, a pre-paida na razie nie zamierzam kupować (chcę wytestować gierkę, zobaczyć możliwości), w takim razie wykorzystam trick 10 dni trial a potem aktywuje 1 miesiąc gry i będzie wszystko ok? Po tym czasie normalnie kupuje np. pre-paid i gram na tym samym koncie, samą postacią? Taki trick wydaję się być świetny bo aż 40 dni za darmo :stuck_out_tongue:

A czy można wziąć jakiś ‘urlop’ w grze, że np mam 2 tyg do końca gry, włączam urlop, nie gram kilkanaście dni, potem wracam do gry i mam dalej 2 tyg do końca? :smiley:

nie :smiley:

na 1 pytanie nie znam odp. bo jak ja zakładałem konto to nie było 10 dni free trial :slight_smile:

Za to ja znam odpowiedź. Spokojnie możesz założyć konto na 10-o dniowym kluczu trialowym (nie masz wtedy dostępu do wszystkich opcji w grze - poczta, auction house), ale spokojnie da się grać. Jak kończy Ci się10 dni, rejestrujesz pełną wersję gry (na tym samym koncie) i grasz spokojnie dalej postacią/postaciami które stworzyłeś na trialu. Wiem to na pewno, bo sam tak robiłem.

xqwzts jak nie masz pojęcia to sam nie wprowadzaj innych w błąd.

I jak to mówią…“loluj se nupaków w wowie” :wink:

W bardzo prosty sposób możesz wykorzystać darmowy miesiąc + 10 dni z triala, kupując tylko i wyłącznie Battlechest.

Nie musisz kupować pre-paida czy posiadać karty kredytowej.

Co ważniejsze (o czym nikt nie mówi) nie wystarczy zwykła karta kredytowa, tylko specjalna z możliwością płacenia w necie (wytłoczone numery).

Nie chce mi się pisać całego procesu, wystarczy wejść na link poniżej, wszystko ładnie opisane:

:arrow: http://worldofwarcraft.com.pl/-podstawo … konta.html

Po całym procesie tworzenia konta trial, robisz tak jak napisał Areh , czyli wpisujesz kod z podstawki w ustawieniach konta.

Potem szukasz w ustawieniach konta, linku do rozszerzenia podstawowej wersji do TBC i wpisujesz również kod i gotowe.

Masz pełne konto.