worm.Bagle.OF

Pomocy!Nie wiem kiedy i skąd złapalem coś o nazwie worm.Bagle.OF.Nie ma w googlach nic na temat tego robala po polsku.Nie moge uruchomic avasta,Hijacka,combofixa.Udalo mi się zrobić loga Hijackiem com,czy czymś takim.

http://www.wklej.org/id/7ea43842f2

Czy jest jakas szansa na wyleczenie czy znowu format??Robaka wykrył skaner online MKS,avast oczywiście niczego nie zasygnalizowal.Wpis z MKS_vir C:\WINDOWS\system32\mdelk.exe.Próbowalem już przez wpis w cmd-zero reakcji,próbowalem też UnHookExec-bezskutecznie.Co robić??

format na końcu :mrgreen:

jeżeli nie da się go usunąć (w końcu możesz potestować trochę antyvirów :mrgreen: ) to spróbuj dać przywracanie systemu sprzed możliwej infekcji,

możesz też spróbować uruchomić kompa z jakieś płytki live i spróbować go wtedy usunąć,

jak nie pomoże to format

Własnie sprawdzam wszystkie dostępne porady i programy i chała.Reakcja jest jedna nie daje sie nic usunąć,ani zainstalować.Prędzej sformatuję i zainstaluję od nowa niż uporam sie z tym badziewiem.Dzięki za radę-zamykam temat.Boże chroń przed takimi wirusami,bo antywirusy nie chcą tego robić. :mrgreen:

Witaj

Nie poddawaj się… ja właśnie jestem jeszcze “ciepły” po jego dezintegracji… Nie wiem czy format pomoże… bo on… drań miesza także w biosie. Wskocz na Pandę i skanerem on-line przeskanuj. panda też go nie usunie ale zniszczy jego zawartość… tzn objętość pliku do zera. Zapodaj mi @ to podeślę ci dość skuteczny skaner czyszczący pozostałości po virusiku. Mój @ to weles@o2.pl Komp powrócił mi do normy, a wszystko zaczęło działać jak trzeba. Oczywiście musiałem wyleczyć niektóre programy które sam “poskubałem”… Pozdrawiam

Wszystkich, którym podesłałem niewłaściy plik… przepraszam. Miałem niezłą zadymę z kompkiem… ale innej natury. W miarę możliwości wyprostowałem te uchybenie. Wesołych świąt…

Z konieczności musiałem też… format C :… ale z przyczyn technicznych. Hehe. Prawie polubiłem tego OFa :stuck_out_tongue:

Wesołych świąt…

Pozdro… =D>