Worm.win32.netsky.x

nie wiem co się dzieje ale od 2 dni dostaję na pocztę o2 załączniki z tym robakiem. W sumie już chyba z 10 ich było. Każdy z innego adresu (o2, com , yahoo). Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje albo czy ktoś miał podobny problem ? Dodam że na o2 mam też drugie konto i tam mi coś takiego wogóle nie przychodzi.

Za opdowiedzi THX

Spam, wirusy, robaki. Ostatnio na jednej z moich skrzynek na o2 to zjawisko też się nasiliło, po kilka razu dziennie dostaję wirusy. Najlepiej nie podawać, rozpowszechniać swojego adresu email choć to nie zawsze wiele daje…

Netsky się sam rozysła do adresów znalezionych w książce adresowej zainfekowanego komputera.

Witam

Fakt faktem, coś ostatnio to się bardzo rozprzestrzeniło (znaczy się ja też to mam).

Pytanie: czy u ciebie jest podobnie: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ght=netsky ??

Ekhm :wink:

W jakiej książce ja niemam takowej, a poza tym adresy są bardzo podejrzane (dostałem nawet sam od siebie).

A czy ja napisałem że Ty rozyłasz czy że rozysłane są z zainfekowanego komputera. Otworzysz załącznik z netsky i Ty będziesz rozsyłał :smiley: :smiley: :smiley: .

Oczywiście broń cię Panie Boże tego nie rób !!