Worm.win32.netsky.x

(Qbek50) #1

nie wiem co się dzieje ale od 2 dni dostaję na pocztę o2 załączniki z tym robakiem. W sumie już chyba z 10 ich było. Każdy z innego adresu (o2, com , yahoo). Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje albo czy ktoś miał podobny problem ? Dodam że na o2 mam też drugie konto i tam mi coś takiego wogóle nie przychodzi.

Za opdowiedzi THX

(boczi) #2

Spam, wirusy, robaki. Ostatnio na jednej z moich skrzynek na o2 to zjawisko też się nasiliło, po kilka razu dziennie dostaję wirusy. Najlepiej nie podawać, rozpowszechniać swojego adresu email choć to nie zawsze wiele daje...

(fiesta) #3

Netsky się sam rozysła do adresów znalezionych w książce adresowej zainfekowanego komputera.

(Viliae) #4

Witam

Fakt faktem, coś ostatnio to się bardzo rozprzestrzeniło (znaczy się ja też to mam).

Pytanie: czy u ciebie jest podobnie: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ght=netsky ??

Ekhm :wink:

W jakiej książce ja niemam takowej, a poza tym adresy są bardzo podejrzane (dostałem nawet sam od siebie).

(fiesta) #5

A czy ja napisałem że Ty rozyłasz czy że rozysłane są z zainfekowanego komputera. Otworzysz załącznik z netsky i Ty będziesz rozsyłał :smiley: :smiley: :smiley: .

Oczywiście broń cię Panie Boże tego nie rób !!