Worms 4 totalna rozwłka misja

(bartus2003) #1

Witam czy ktoś wie jak przejść tą misję ;>

tą minę mam walnąć baseballem do tego frajera na beczce żeby poleciał w kosmos....jednak pozostałych 3 zawsze udaje mi się rozwalić a tego frajerka nie umiem, jak celuje baseballem to mina leci za blisko i nie umiem rozwalić go razem z wybuchową beczką, przeszedł ktoś to??

(Morgenowsky) #2

Przeszedłem wszystkie misje i chyba coś pamiętam.

Nie możesz po prostu do niego podejść?

P.S. Jaki dokładnie brzmi cel misji?

(bartus2003) #3

tak sie wczułem chyba w ten basseball ... przeciez moge podejsc do niego i potraktowac go kijem... a wytyczne misji to poprostu rozwalic robale ale mam baseball

(Arek12121) #4

Omg poczytaj troche info w grze zanim zagrasz. To jest banalna misja a do tego początkowa. Jak ty sobie dalej poradzisz?

Grałem w to z rok temu.

Aby przejść tą misje to:

masz tylko bejzbola i nim musisz uderzać w miny, ktre są obok ciebie.

Miny te będą sie co jakiś czas pojawiac(chyba)

No i jak udzerzysz bejzbolem w mine to musisz nią trafić w robal, ktrego masz rozwalić. Banalne.... to do gry ;]

(bartus2003) #5

no wiem :smiley: tak rozwaliłem 3 robali :smiley: ale z czwartym nie umiałem dać rady :slight_smile: bo cały czas waliłem baseballem w miny :smiley: to podszedłem do czwrtego na screenie i walnałem go bezpośrednio z pałki :smiley: ale fakt jednego robala straciłem :smiley:

(Arek12121) #6

Mozesz tez zastosować metode:

Bejzbol >>> woda

:smiley:

(Mafioz09) #7

Grałem w to banalna ta misja

Z tego co pamiętam to powinieneś mieć jeszcze line nieprawdaż?

Ja podchodziłem pod robala brałem line strzelałem nią w mine i jak dobrze trafiłem to lina zachaczała sie o mine i mine przyciągałem do siebie potem jak sie włączyła uciekłem i tak rozwalałem wrogie robale które stoją na zielonych beczkach.

(system) #8

Ok ja wam powiem wow. Nie musisz z baseballa celować w miny tylko tak stanąc żeby po pionowej celownik był równo z minąi wtedy celujesz w niebo jak chcesz wysoko itp.