Worms 4

Ok. pół roku temu, albo więcej kupiłem Worms 4. Pewnego dnia wyjełem płytkę z opakowania, spadła mi na ziemie i mocno sie porysowala. Nie dzialala mi. W tym tygodniu kupilem nowy komputer i zainstalowalem gre. Wszystko dzialalo. Czy ktos wie co mogę zrobic zeby plyta bardziej mi sie nie porysowala? Najlepiej zebym nie wsadzal plytki do komutera, albo korzystal z kopii. Proszę o pomoc!! :-o

piotrusjam

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

z tego co wiem polskie prawo nie zabrania posiadania kopii gry pod warunkiem że posiadasz oryginalny krążek

Jeżeli kupiłeś grę z CDprojektu i zarejestrowałeś ją elektronicznie na stronie http://www.gram.pl, to możliwe, że posiadasz opcję pozwalającą na wymianę uszkodzonego nośnika, tzw. dożywotnia gwarancja.

To o czym piszę dostępne jest tylko po uprzednim założeniu konta w serwisie gram.pl i zarejestrowaniu gry.

Uprzedzam tylko, że nie wszystkie gry posiadają dożywotnią gwarancję. Gry można też rejestrować nawet po dłuższym czasie od kupna, ja posiadam zarejestrowane tytuły, które mają już kilka lat. Ważne, aby w pudełku z grą był kod upoważniający do elektronicznej rejestracji.