WoW - nie może sie połączyć

witam wszystkich, jestem w sieci akademickiej i chciałem pograć w wowa, nie może on sie jednak połączyć, domyślam sie że ma to związek z moją siecią, czy można to jakoś zrobić? jakimś programem albo ustawieniami? dodam że w domu mimo że też mam sieć wszystko śmiga

dzieki za pomoc, pozro

Jak z innymi tego typu grami masz to samo to prawdopodobnie, są zablokowane porty, przez które gra się łączy, a Ty sam nic na to nie poradzisz.

Musiałbyś się zwrócić do administratora sieci z prośbą o odblokowanie :stuck_out_tongue:

coś czytałem na temat programów typu Hamachi, takie coś też nic nie da?

A co ma Hamachi do WoW’a :o ?

Ty grasz w ogóle na globalu ?

tak na globalu, nie wiem co ma ale coś czytałem że z wewnętrznego IP robi zewnętrzny i dzięki temu można sie łączyć ze światem, nie wiem, nieznam sie dlatego sie pytam ;]

To prawda, jest taka możliwość.

Tylko że to nijak się ma do WoW’a.

Hamachi może emulować zewnętrzne IP ale WoW nie wymaga przecież zewnętrznego IP to gry.

A poza tym i tak nie połączysz się z serwerami Blizzarda przez Hamachi, więc to też na nic by się zdało.

Prościej by było się zwrócić do administratora z prośbą o odblokowanie portów z jakich gra korzysta.

ok dzieki, z portami raczej nie ma szans wiec se poprostu nie pogram, dzieki za pomoc

wow jest do du… to jest 100 razy lepsze http://s3.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=72109 :smiley:

Zgadzam się.

Dla dzieci neostrady ta Twoja gra jest lepsza.