WoW, pytanie o klucz WOTLK


(azazel666) #1

chcę w WoW aktywować dodatek WOTLK i mam takie pytanie, czy jeżeli gre WoW+TBC+WOTLK mam ściągnietą ze strony http://www.wow-europe.com/en/index.xml i teraz bym kupił pudełkową wersje wotlk np. stąd: http://allegro.pl/item673140216_world_o ... urier.html to czy ten klucz z pudełka będzie działać na moim koncie i na tej grze z netu oczywiście bez instalowania płyty z pudełka?? czy raczej nie?? czy lepiej kupić sam klucz??

pytam się ponieważ sam klucz na allegro kosztuje 95zł a wersja pudełkowa 70zł więc jest taniej + jest gra a nie lubie przepłacać za ten sam produkt.


(system) #2

Masz klucz do podstawki WoW'a i TBC ? Bez tego nie będziesz mógł grać :slight_smile:

Tak ten klucz z pudełka będzie działać na Twoim koncie i nie musisz instalować ponownie gry.


(azazel666) #3

oczywiście podstawka jak i TBC jest aktywowane, konto jest aktywne i ma status WoW+TBC. czyli nie ma znaczenia czy kupie sam klucz za 95zł czy wersje pudełkową za 70zł?? klucz z pudełka i tak będzie działał i się konto aktywuje??


(suchmen) #4

Klucz z pudełka będzie działał i nie musisz kupować Wotlk'a - wystarczy że go zainstalujesz a w ustawieniach konta na wowie wpiszesz klucz aktywacyjny-nie musisz posiadać gry na płycie-starczy sam klucz i ściągnięta gra z netu


(azazel666) #5

to że nie potrzebuje fizycznie gry to ja doskonale wiem. chodziło mi tylko o to czy klucz z pudełka będzie tak samo działał jak bym kupił sam klucz na allegro ale skoro tak to wole kupić za 70zł wersje pudełkową niż za 95zł sam klucz, po co przepłacać.


(system) #6

Też osobiście kupiłem sam klucz WoTLK z allegro i nie było żadnego problemu :slight_smile: Jeżeli coś Cię interesuję dot. samej gry możesz pytać - mam szeroką wiedzę na ten temat ^^