Wpadka CHIP-a

CHIP - Wpadka :stuck_out_tongue:

Ciekawe czy w następnym numerze będzie film do napisów :smiley:

Więcej http://www.wykop.pl/link/238558/pirackie-pliki-na-plycie-chip-10-2009

I tu ujawnia się hipokryzja niektórych redaktorów Chipa. Prawda jest taka, że oficjalnie piszę się teksty karcące łamanie praw autorskich, a prywatnie robi się to co wszyscy: ciągnie z torrenta. A że w redakcji szybkie łącze za pewne jest…

Ciekawe jak bardzo wzrośnie sprzedaż tego numeru :slight_smile:

Haha piracą :stuck_out_tongue: (ciekawe jakie źródło :smiley: )

Coś CHIP ma problemy. Ostatnio dostałem od nich maila dziwnie zakodowanego na 20 stron przynajmniej :slight_smile:

Nic dodać nic ująć :slight_smile:

Hmm…jesteś pewien na 100%, że tego festiwalu nie można rozpowszechniać publicznie?

@MarS

Nie wiem jak on, ale ja jestem tego pewny. Kołobrzeg Sunrise Festival ma własne prawa autorskie (mianowicie DJ-e grający tam), płyty z niego sprzedawane są czasami w sklepach. To nie jest Creative Commons :wink:

No to skoro sytuacja jest jasna to należy zgłosić naruszenie praw autorskich odpowiednim instytucjom

up

Sądzę że to już tylko kwestia czasu.

niezła zieja :slight_smile:

ale przynajmniej promują polskie strony torrentowe :smiley:

Źródło jak widać na załączonym obrazku [polskie-torrenty.pl]

Kto z was jest bez grzechu, niechaj pierwszy rzuci kamień…

Aaa nie zauważyłem. Mój błąd.

:slight_smile: bez komentarza…

zależy co dokłanie jest w tym katalogu, jak oficjalne wideo to ewidentne piractwo ale może być także filmik robiony przez osoby trzecie co akurat na tym festiwalu jest nie jest zabronione :smiley:

uwagę zwraca także folder Nosowska Unisex Blues

porażka, poza tym wystarczy wejść do działu download tego serwisu i zobaczyć co się tam znajduje, jeszcze do tego co numer artykuł teoretycznie pomagający w łamaniu prawa

Podejrzewam, że nie tylko oni tak robią.

Na pewno, ale co innego być redaktorem w poczytnym piśmie komputerowym piszącym o oprogramowaniu (i jego legalności), a co innego dzieciakiem ściągającym z sieci mp-trójki swojego ulubionego wykonawcy.

hehe a ciekawe jak tam redaktorzy vortalu o legalnym oprogramowaniu :stuck_out_tongue:

Pomyślcie co by było gdyby znalazła tam się nowa płyta Kazika :smiley: