Wpadki filmowe

Tak jak w temacie. Podajemy nazwę filmu, opis wpadki i dowód(zdjęcia, nagrania).

To ja może zacznę:

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia.

Mniej więcej gdy Sam wypowiada słowa “Jeszcze krok i będę dalej niż kiedykolwiek w życiu” na wzgórzu zanim, coś jedzie, najprawdobodobniej samochód, bo wydać kurz unoszący się w powietrzu.

dowoddy4.jpg

Przepraszam za taką jakość, ale coś mam problemy z robieniem screenów z filmów :frowning:

Pozdrawiam

PS. Mam nadzieję, że temat się przyjmie :slight_smile:

takich stron w internecie jest pełno z wpadkami filmowymi

o patrzcie ile tu tego a więcej w google, uznajmy, że mi się nie chciało kopiować to dałem linka do strony

Ale oprócz tej strony to nie widziałem żadnej innej żeby miała dowody. Znajduję taką wpadkę, sprawdzam i większości przypadków to pic na wodę, dlatego założyłem ten temat na forum. No ale każdy ma swoje zdanie.

ja to dałem żeby nie wklejać po kolei tych wpadek, :wink: a jak masz troje to gdzieś pisali, że w którymś momencie odrzutowiec widać, chyba jak walczą :wink: w filmie: “Karol człowiek, Który został Papieżem” jak papież się modlił to zadzwonił telefon komórkowy, w którymś polskim rycerz miał zegarek, kiedyś w gazecie czytałem o tych wpadkach, ale z “Karol człowiek…” to sam zaczaiłem z tym telefonem

A masz jakieś dowody? Bo duża część społeczności może tego nie zauważyć nawet jeśli śledzi każdy urywek filmu. Co do tego telefonu: nie musisz pokazywać tego co nie widoczne :-D.

dowody są tylko nie chce mi się szukać, a z telefonem jak ktoś ma dobry słuch i uważa to wyłapie

http://www.moviemistakes.com/videos.php

http://www.moviemistakes.com/videos.php?video=mistakes1

to w Krzyżakach.

W Ocean 11 lub 12 raz brad pit je krewetki a na drugim ujęciu co innego.

A w Rodzinie Zastępczej w jednym odcinku, z jednej kamery posterunkowy wżerał bułe a w drugej nie.Najlepsze było to że ujęć było kilka na zmiane.

Okazuje się, że to legenda - nic takiego nie było :stuck_out_tongue:

Urban napisałeś mój cytat, którego nie powiedziałem. :mrgreen:

No i dlatego chce widzieć dowody, a robię to, bo to fajna zabawa.

Znam tą stronę nie od dziś(tylko od wczoraj :mrgreen: ) i nie widziałem tam nigdy jakiś screenów z filmów.