Wpis do rejestru win xp

Czesc :slight_smile:

Poszukuje programu (wpisu do rejestru) typu Leatrix Latency Fix (ale cos innego bardziej zaawansowanego), ktory juz posiadam. ale ktory mialby jeszcze lepsze dzialanie czyli zmniejszenie pingu skutkiem czego gry internetowe stalyby sie plynniejsze i pozwalaloby to na szybsze poruszanie sie w grach typu WOW czy Tibia. Wiem ze takie wpisy lub programy istnieja ale jest o nie trudno, dlatego pisze tutaj gdzie jest wielu ludzi znajacych sie na programowaniu, tworzeniu wpisow do rejestru, etc. Mam nadzieje,ze napisalem w miare zrozumiale i wiecie co mam na mysli. w razie jakichkolwiek pytan prosze o napisanie pod tym postem.

Pozdrawiam :slight_smile:

  • Witam. Mo偶e nie mam tych plik贸w, ale nie tylko od plik贸w, albo tych rzeczy, kt贸re wymieni艂e艣, zale偶膮 tzw pingi.

1 ) zale偶y, jak szybkie masz 艂膮cze internetowe

2 ) zale偶y, czy inne programy nie s膮 w艂膮czone, jak np. jaki艣 zasobo偶erny anty wirus, skype, gadu gadu lub inne program, np. torrenty,

przegl膮darka, a w niej np. youtube :slight_smile: mo偶esz te偶 ( je艣li 艣ci膮ga艂e艣 gr臋 Skyrim ) mie膰 lagi przez dodatek Panda media booster. Niczemu on nie s艂u偶y, a mo偶na odinstalowa膰.

3 ) Ja osobi艣cie maj膮c 94X ping w left 4 dead 2 ogarnia艂em, a kampania przyci臋艂a mi si臋 raptem 3 razy.

4 ) Nie wiem, jakie pingi s膮 w grach, typu Tibia, czy WOW, ale pingi to nic innego, jak op贸藕nienie w mili sekundach, albo jako艣 tak.

Czyli maj膮c ping np. 46 a 60, nie zauwa偶ysz r贸偶nicy. Dla przyk艂adu ping 46 to 0.046 sekundy op贸藕nienia nie widoczne, dopiero blisko 0.1XX powiniene艣 widzie膰 r贸偶nic臋.

0.9XX to ju偶 prawie sekundowe r贸偶nice s膮.

5 ) mia艂em te偶 kiedy艣 ping 4XX co艣, to ju偶 spora r贸偶nica jest, i widoczna w Left 4 Dead 2 . - Zanim zaczniesz wrzuca膰, jakiekolwiek pliki,

zobacz, czy nie masz zainstalowanych jaki艣 program贸w, kt贸re z偶eraj膮 zasoby z pami臋ci ram, procesora, i np. internetu, jak wcze艣niej

wspomniany, Panda media booster. Instaluje si臋 ze Skyrim ( je艣li masz ), obci膮偶a tylko internet, i nic nie daje. Pozdrawiam.

maarciin92 ,

Rejestruj膮c si臋 na niniejszym forum zobowi膮za艂e艣 si臋 przestrzega膰 jego regulaminu. Niestety, w tym momencie 艂amiesz go nie tytu艂uj膮c poprawnie tematu. Prosz臋 zapozna膰 si臋 w pierwszej kolejno艣ci z regulaminem forum, a nast臋pnie z tym tematem. Po zapoznaniu si臋 prosz臋 poprawi膰 tytu艂 tematu, u偶ywaj膮c przycisku zmien.gif