Wpisy rejestru

Dzień dobry.Mam taki problem i nie bardzo wiem gdzie napisać,więc piszę tutaj.Mam system Windows 7 ULTIMATE.Ostatnio zrobiłem czyszczenie rejestru CCleaner’em.Najprawdopodobniej usunął mi kopie zapasową telefonu którą zrobiłem programem PC SUITE SONY ERICSONA.Mam kopię tych rejestrów,ale nie wiem jak je przywrócić.Zrobiłem przywracanie systemu,ale to nic nie dało.Jak mogę dodać te wpisy rejestru??Może to pomoże??Proszę o napisanie jak to się mówi "Jak krowie na rowie,ponieważ nie jestem w tym dość dobry.

Nie używam tego programu ale jestem przekonany, że kopia danych telefonu na pewno nie była zapisana w rejestrze bo rejestr do tego nie służy. Prawdopodobnie jest/była w jakimś folderze na dysku, poszukaj dokładniej, sprawdź gdzie domyslnie program zapisuje dane.

Tego typu programy bardzo często lubią sobie zrzucać kopię na kartę multimedialną urządzenia. O ile taka posiadasz w telefonie. I tak jak poprzednik, mówię Ci, że musisz szukać gdzie indziej swojego backupu. Rejestr i jego gałęzie nie służą do ■■■■■ół typu backup.

Dziękuję Panowie za pomoc.Faktycznie znalazłem wszystko na innym dysku.Dziękuję za pomoc.Temat zamykam :smiley: