Wpisy w rejestrze

Witam. Może moje pytanie jest banalne ale dla mnie to poważny problem. Muszę usunąć wszystkie wpisy związane z drukarką Brother. Sporo usunąłem już ale mam kilka wpisów co do których nie mam pewności. Może ktoś mi podpowie czy moge je bezpiecznie wywalić.

“HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM\ControlSet001\Services\Brother XP spl Service\Security”

jest jeszcze kilka podobnych wpisów.

A po co te wpisy usuwasz :?:

Moim zdaniem wszystko co się tyczy Brother (\Brother XP spl Service\Security) jest do usunięcia

Usuwam bo inaczej nie zainstaluje drukarki. Po przeinstalowaniu systemu źle przeprowadzilem instalacje drukarki. Teraz nie mogę jej poprawnie zainstalowac. Muszę wyrzucic wszystkie wpisy w rejestrze związane z tym urzadzeniem

Mam jeszcze takie wpisy

"Root : HKEY_USERS

Klucz : S-1-5-21-583907252-1303643608-682003330-1003\Software\Microsoft\Internet Explorer\Explorer Bars{C4EE31F3-4768-11D2-BE5C-00A0C9A83DA1}\FilesNamedMRU

Wpis : 001

Wartość : brother

Zmodyfikowano : 27.01.2008, 17:11

Root : HKEY_CURRENT_USER

Klucz : Software\Microsoft\Internet Explorer\Explorer Bars{C4EE31F3-4768-11D2-BE5C-00A0C9A83DA1}\FilesNamedMRU

Wpis : 001

Wartość : brother

Zmodyfikowano : 27.01.2008, 17:11"

Zawsze możesz zrobić kopię zapasową rejestru jeżeli nie masz pewności.

Ok, Dzięki za podpowiedzi. Już wywalilem wpisy i zrobilem kopie rejestru. Zobacze czy nie namieszalem :smiley:

Te wpisy dotyczą (chyba) adresu pomocy technicznej cyt. \Internet Explorer\Explorer Bars\

a poza tym przy ponownej instalacji i tak będą nowe

Dzięki za pomoc ale mam chyba poważniejszy problem gdyż nie mogę i tak zainstalować drukarki mimo wyczyszczenia wszystkich wpisów.

Może troche więcej szczegułów

  • jest jakiś error? , zawiesza? , czy są jakieś inne objawy?

Restartowałeś komputer ?

Już sobie poradzilem. Okazalo się że wystarczyło dokładnie wyczyścić rejestr i zmianić port USB. Takie proste niby :slight_smile: . Dziękuje za odpowiedzi i uważam temat za zamknięty

Poszukaj na vortalu , google programu o nazwie odkurzać ,on ma dość dużą bazę więc i z takim przypadkiem powinien sobie poradzić.