Wpisywanie równej wysokości liter i cyfr w Foxit reader

(Galy1) #1

Chcę na pdf mieć równej wysokości litery i cyfry (przekaz) lecz,nie mam pojęcia jak to zrobić.Jakaś pomoc mi się przyda bo dostaje kurki z tym programem.

Ps.Nie wiem czy to ważne Foxit reader spolszczony.

(system) #2

Witam. Przecież w Foxit Reader ustawia się czcionkę tak samo jak w Wordzie i się wpisuje. Nie wkleja się liter ani cyfr. Pozdrawiam

(Galy1) #3

Tak ustaw czcionkę/literkę żeby każda literka odpowiadała kratce na przekazie,żeby wszystkie stały na tej samej lini.

(system) #4

Witam. A kto Ci powiedział że tak trzeba wpisywać każdą literę w swojej kratce ? Nie raz wypisuje przekaz i tylko nr. cyfry konta wpisuje każde w swojej kratce. Poza tym w moim przypadku gdybym tak wpisywał, każda literka w kratce to by ich zbrakło. Na poczcie nie ma żadnych problemów.

(Galy1) #5

Spróbuj do tego druku (druk wpłaty gotówkowej) http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& … 4169,d.ZG4 gdy nie zrobisz litery w kratce,druk nie zostanie przyjęty (sprawdzone w banku,poczta)

(system) #6

Witam. galy1… ja właśnie o takim przekazie mówię i jak już tak na upartego chcesz to mogę pokazać Ci podstemplowane przez pocztę te druki wypełnione tak jak Ci wyżej pisałem. Mogę Ci także pokazać jak wypełniać po Twojemu. Pozdrawiam

ps. Tak na marginesie, wypisz druk tak jak wcześniej wypełniałeś i jeśli znowu Ci nie przyjmą to pokaż im co jest napisane na boku z lewej strony drobnym druczkiem. Tylko przy ręcznie wypełnianym druku wstawiamy litery każda w swojej kratce. To wszystko w tym temacie.

(Galy1) #7

Człowieku czy ty możesz zrozumieć,ja nie chcę tego ręcznie wypełniać.Ja chce wypełnić w komputerze tak żeby każda kratka odpowiadała jednej liczbie/literce jeżeli nie umiesz pomóc w problemie,to dziękuje za taką pomoc.

(fiesta) #8

A czy Ty człowieku czytasz co Marian W. do Ciebie pisze ??

Przecież jest jak byk napisane że każda litera ma być w osobnej kratce tylko w przypadku ręcznego wypisywania blankietu ??

Jeżeli druk wypełniany jest pismem maszynowym nie ma takiego obowiązku.

(Galy1) #9

Fiesta ja czytam,a czy ty używasz programu Foxit reader (bardzo wątpię) i widziałeś jak ten program wpisuje litery/cyfry na jakiej chce wysokości,między dwie kratki potrafi wpisać literę/cyfrę.Jeżeli takie coś mi odpowiadało wtedy,nie zadawałbym tego pytania.

(system) #10

galy1…czy Ty nie rozumiesz że Foxit Reader jest darmowym programem do przeglądania plików PDF… i pełna edycja jest niemożliwa. Wypełnianie w nim wszelkich dokumentów jest że tak powiem amatorskie. To znaczy że wyraz , cyfrę …i inny znak… piszemy byle gdzie na druku, a potem dopiero dopasowywujemy do kratki, kratek. Jak chcesz robić po swojemu to narysuj sobie druk przekazu to będziesz miał go aktywny albo kup za parę tyś.złotych program do edycji plików PDF … Adobe Akrobata. I jeszcze jedno… chciałbym widzieć Twoją minę na poczcie lub banku gdy pokażesz tam druk wypełniony tak jak Ty chcesz , a wiec każda literka w swojej kratce i odmowa przyjęcia go …bo przy komputerowym wypełnianiem druku tak się nie wypełnia. Powodzenia

(Galy1) #11

Admin proszę o zamknięcie tematu.