Wpk, gg, tlen i inne

mam taki problem: nie moge podlaczyc: gg, tlenu, emule i kazzy, caly czas pisze ze nie nie mozna podlaczyc do serwera, albo nie jestes podloczony do serwera, moje lacze to LAN, czy moze to byc wina tej sieci?? i na dodatek jeszcze wywala mi wpk, albo nie dochodza wiadomosci, czy mam moze zablokowane jakies porty??

tak prawdopodobnie jest. ale nigdy nie slyszalem zeby blokowano porty na gg czy tlen :o :o :o na kazaa to i owszem sam tak mialem ale na gg ??? pogadaj z administratorem sieci, moze odblokuje :D:D

moze masz awarie serwera u operatora czesto tak mam ( masz WWW ? )

Sam miałem kiedyś problemy z komunikatorami i okazało się to winą portów…Pogadaj najlepiej z Adminem.

mam www. ale tez kiepsko to chodzi, bardzo wolno mi sie otwieraja strony i czasem sie nie otworza i jeszcze nie moge przeslac mp3 :((, ale pogadam z adminem, ale po co mialby to robic??

Heh może dlatego że kiepski z niego admin… :lol: :wink:

Od jakiego czasu Ci się to dzieje?? Jest możliwość,że zblokowałeś firewallem.,ale bardziej stawiałbym na Admina.

powiem tyle niedudolny admin… :slight_smile: a moze masz neo a w neo sa ograniczone transfery o spadla predkosci i moze kilunastu sie probuje polaczyc ale stawiam ze to wina admina , " mozliwosci rozwiazan jest nieskonczenie wiele "

najpierw wysiadl mi caly internet, (czyli nie dziala zaden komunikator, nie otwieraly sie stronki, dziala tylko skype), ale to byl chyba wirus, pozniej byl format, mam zainstalowanego nortona, tez sie zastanawialam nad frewallem, czy on przypadkiem nie blokuje czegos, predkosc podczas przegladania stron spada, admin powiedzil ze musi zalczyc acces pointa, co to jest?? czy to konieczne??, dzieki za zainteresowanie, pozdrawiam serdecznie.