Wprowadż swoje hasło sieciowe?

Może jest to pytanie czy problem śmieszny ale , dłuższy czas po właczeniu kompa miałem tą informacj , ale kiedy miałem awarie sieci i był u mnie administrator sieci , pytał czy zlikwidowac ten napis po włączeniu kompa zgodziłem sie i mi to wyłączył ale zmuszony byłem zrobić format kompa no i jest znowu to pytanie , nie pytałem admina i nie patrzyłem jakie czynności wykonywał więc nie potrafie tego zrobic .Dlatego moje pytanie jak to usunąc?

Panel sterowania=>sieć=>logowanie do sieci podstawowej=>zmieniamy na “Microsoft Family Logon”=>restart kompa i gotowe…

Automatyzacja logowania jest osiągalna dzięki programowi Tweak UI 2000, który po zainstalowaniu umiejscowi się nam w Panelu Sterowania (instalatora uruchamia się go plikiem tweakui.cpl, a następnie nakłada się polska wersje językowa). Po uruchomieniu programu poprzez Panelu Sterowania/Tweak UI przejdź do zakładki “Logowanie” i zaznacz “Automatycznie loguj podczas startu systemu”. Nadepnie wystarczy tylko wpisać login i hasło, jeśli używamy Konta SMB, i kliknąć “OK”. Po następnym starcie systemu zostanie automatycznie zalogowany użytkownik jakiego podaliśmy w Tweak UI.

program do pobrania http://www.banita.pl/linki/plikownia.html

Wielkie dzięki sprawa załatwiona pozytywnie .Pozdrawiam !