Wrażenia - NFS Underground 2+foto naszych aut :)

(Sbar) #1

Witam :slight_smile:

Potrzebuje save do Need for Speed Underground 2

MOgą być full 100% ale może być 55% żeby działały.

Dzięki z góry :slight_smile: :slight_smile:

(Trebron) #2

JAK dla mnie dużo lepsza od 1. Grafika, przyjemność gry, nawet interfejs jest lepszy wszystko jest lepsze :smiley:

(Sumowski) #3

wysłałbym save'a ale zajmuje ponad 11MB po spakowaniu (nawet w CAB'a) także nic z tego, bo nie chcę mi się tego wysyłać na moje FTP

a save'a mam chyba 100%, poszukaj w torrentach - stamtąd go mam

(Dragonlnx) #4

Najlepiej to przejść :lol:

Sama przyjemność ...

(Xiao19) #5

gra srednia: nudnawa jak wiekszosc produkcji EA

oprawa/wizualizacja ok nawet jak na PC a reszta szkoda gadac

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(:: MARIO ::) #6

I poco pińcetyny temat w NFSUG2 ???

(Siekiera666) #7

mogła być więcej części i widok ze środka i żeby można był wymieniać radiootwarzacze nakładki na pedały kierownice powieśić na luusterku cd albo kostki itd al gra ma dość duży postęp w przeciwieństwie do 1 ale nie ma to jak gran turismo na ps2

(Romek1990) #8

Mnie sie bardzo podoba :smiley: Gdy mam czas to gram!! Jest o wiele lepsza od Need for Speed Underground 1. :lol:

(Ford Fokus) #9

cienka - miałem od kumpla (oryginał) i żałuję szkoda czasu i miejsca na dysku, grafa ujdzie ale reszta to... mógłbybyć model uszkodzeń, auto w 2 lata jak szmata w 1 było lepiej, tak jak już kolega punkroker wzpomniał widok ze środka by się przydał :?

(Chees) #10

Według mnie niczym nowym mnie nie zaskoczyła :? Grafika przecietna, muzyka nieciekawa i brak mozliwości tuningu wnetrza auta! :?

(Romek1990) #11

Rozszezono tunongowanie aut :smiley: Jest wiecej rzeczy do tuningowania niz w 1 czesci :lol:

(Sbar) #12

Save ktoś ma ??

Najlepiej 100% albo może być 66% :stuck_out_tongue:

(bartus2003) #13

interfejs shopu TUNIGNOWEGO taki se :shock: graficy mogliby sie lepiej postarać :confused: muza beznadzieja odrazu wyłączyłem :slight_smile: powinna byćtaka opcja RADIA MP3 tak jak w GTA no to wtedy by się działo :smiley: devon niech ci ktoś wyśle save'a na maila a głupota jest w stwierdzeniu że zajmuje on

bo koledze nie zależy pewnie na magazynach a zwykły save zajmuje około 150 KB(100%) :smiley:

(Dragonlnx) #14

A po co to komu ... :wink:

(Chees) #15

Zawsze nawet takie małe a cieszy. Zwiekszyło by to napewno grywalność gry i jej atrakcyjność. Myśle ,że w III części może to byc wprowadzone

:wink:

(Czr R1) #16

A an jakich kartach grafiki gracie w NFSa U2 ?? Bo mam zamiar kupić sobie radka 9550 sapphire albo gigabyte i nie wiem czy będzie to dobra inwestycja

(boczi) #17

Zależy, z czego sie przesiadasz. Ja kupuję radeon 9550 Gigabyte 128/128 za 305 zł. W środę. I zmieniam z Radeon 9000. Więcej info na http://www.forum.tweak.pl

(Czr R1) #18

Hehe... właśnie z tego czego się przesiadam to będzie kolosalna różnica :smiley: bo mam aktualnie rive tnt 2 32 mb to nawet nie chodzi underground :slight_smile: Ale właśnie tego radka mam zamiar kupić żeby go trochę podkręcić bez żadnych tam dodatkowych chłodzeń i przeróbek fizycznych. Boczi to jak tam coś będziesz(?) podkręcał bez żadnych przeróbek fizycznych to powiedz ile z niego wycisnąłeś

(boczi) #19

Słyszałem opinie, porównywałem , długo się zastanawiałem. Ten radeon jest kartą spełniające moje wymagania. Jednoczeesnie nie chcę wydawać większej sumy pieniędzy na kartę graficzną... A Radeon 9550 oferuje duży stosunek mozliwosci do ceny. Jak będę podkrecał to powiem :smiley: podobno bardzo dobrze się kreci.

(Tomi15 15) #20

gra jest super :smiley: :smiley: gralem w nia parenascie godzin najbardziej mi sei podoba to ze mozna jezdzic po calym miescie :smiley:

sluchajcie moze bysmy zorganizowali na forum taki konkurs na najlepsza bryke cowy na to?