Wrod 2010 a zapisanie pliku do wersji 2007

Borykam się z takim oto problemem. Word 2010 jest kiepsko zoptymalizowany o czym nie muszę przekonywać że przy znacznej ilości obiektów w postaci linii, strzałek blokowych itp. oraz równań niemiłosiernie muli komputer i procesor pracuje na pełnym obciążeniu. Gdy posiadałem jeszcze Word 2007 wszystko chodziło płynnie i to był mój błąd że zakupiłem Office 2010 wtedy swój plik zapisałem właśnie w standardzie Word 2010. Teraz moja codzienna praca to udręka. Potrzebuję zapisać dokument do wersji wcześniejszej 2007 ale nie Word 97-2003 jak jest dostępne w opcjach bo wtedy moje wzory przekształcają się jako ilustracje i ich edycja jest niemożliwa! Czy jest jakoś na to sposób by prze konwertować plik do wersji Word 2007?

Zapisz jako .docx i otwórz…

Ale o co chodzi? Domyślnie zapisywane są jako .docx zarówno w wersji 2007 jak i 2010

Dodane 01.11.2011 (Wt) 9:50

Poradziłem sobie w inny sposób na rozwiązanie mego problemu. Znajomy przesłał mi pusty plik Word 2007. Następnie skopiowałem do niego wszystko co mam w pliku Worda 2010 i zapisałem. W ten oto sposób procesor nie pracuje na pełnym obciążeniu a przewijanie kartek z dużą ilością wzorów jest płynne.