Wrt54gc problem z ustawieniammi :(

witam…

od wczoraj jestem posiadaczem tego routera no i mam pewne problemy

mianowice wczoraj cos poustawiałem z płyty (jest tam jakis kreator) co niby konfuguruje z grubsza, no i teraz nie moge sie dostac na 192.168.1.1 no i wogole zas do ustawien bo wymaga jakiegos hasał :frowning:

jak wpisuje to standardowe to go nie przyjmuje, a na 192.168.1.1 wogole nie przypominam sobie zadnego loginu zebym ustawiał :frowning:

a standardowo czyli puste pole i hasło standardowe tez nie działa…

jak mam sobie z tym poradzic ?

jest jakas mozliwosc powrotu do ustawien fabrycznych czy cos ??

wzasadzie niby mam neta na kompie zwykłym i na lapku bo tak jakos w tym kreatorze ustawiłe, no ale wiadomo ze chciałbym miec jeszcze dostem do ustawien :frowning:

którego teraz nie mam…

dodam ze wylaczałem linksysa na kilka minut ale po ponownym podłaczeniu zas to samo, czyli kreator wymaga hasła, kterego “nieznam” a logowanie na 192.168.1.1. tez sie nie udaje bo nie wiem co podac…

PROSZE o POMOC

Jeżeli nie pamiętasz hasła lub nie przyjmuje standardowego hasła to jedyne co możesz zrobić to reset do ustawień fabrycznych. Wciśnij taki mały przycisk tak jak poniżej (przytrzymaj go ok 5-10 sek)

WRT54GC2.jpg

użytkownik “admin” hasło “admin” bez " a reset do ustawień fabrycznych pod stopką (obracana) jest dziurka z opisem “reset” włożyć coś cienkiego na załączonym routerze potem wyłączyć z zasilania na około 1 min a następnie standart 192 itd.

ok, z tym sobie juz poradzilem

ale teraz jesli ktos mógłby pomóc mi z ustawieniami, bede wdzieczny

przedewszystkim mam kopa stacjonarnego i lapka, no i robiłem podział sobie

no i jak podzielic to łącze 512kb na dwa w sensie ze na lapku chce miec 128kb, bo do siedzenia w necie jak odlagam tv mi to wystarczy a reszte zeby miał komputer stacjonarny ??

bo np. na stacjonarce sobie ustawie cos do sciagania i tyle, a na lapku bede mial wtedy te 128 gwarantowane chyba ??

jak to wyglada ?? da sie tak z tym roouterem ??