Współdzielenie ekranu przez przeglądarkę?


(betmariss) #1

Szukam jakiegoś serwisu gdzie można bezpłatnie nawiązać połączenie głosowe i udostępnić ekran przez przeglądarkę internetową. Sprawdzałam już TeamViewer, ale czasem nie można nawiązać połączenia albo nie słyszę drugiej osoby, tylko ona mnie słyszy. Testowałam też talky.io, ale tam były jeszcze większe problemy. Do tej pory używałam Skype, jednak pewien inny program, którego chcę w tym czasie używać, ma jakiś konflikt ze Skypem i nie działa prawidłowo. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sprawdzony serwis?


(MrBeckham666) #2

team viever jest jak najbardziej ok używam go od lat:) 

 

taką małą alternatywą jest np.  http://www.dobreprogramy.pl/Remote-Assistant-365,Program,Windows,33533.html

 

lub  http://www.dobreprogramy.pl/LogMeIn-Free,Program,Windows,25509.html


(betmariss) #3

Mi chodzi o połączenie przez przeglądarkę, tak aby ktoś nie musiał instalować aplikacji. Co do TeamViewer, to po uruchomieniu programu włączam: Meeting -> Rozmowa video i wysyłam link osobie, z którą chcę się połączyć. Ta osoba widzi mój pulpit i mnie słyszy, ale ja jej już nie słyszę, a sprawdzałam z trzema osobami. Ustawione mam wszystko dobrze. Poza tym to połączenie czasem działa, a czasem wyskakuje jakiś błąd na tej stronie i wtedy nie można się połączyć, a ja potrzebuję czegoś niezawodnego. Być może kiedy obie osoby mają zainstalowany program, to nie ma takich problemów, ale ludzie niechętnie instalują jakieś aplikacje, więc wolałabym móc się łączyć bez takiej konieczności. Czy programy, które polecasz dają taką możliwość? I nie chodzi mi o zdalne sterowanie cudzym komputerem, tylko zwykłe współdzielenie ekranu, tak aby ktoś widział mój pulpit i mnie słyszał, ale nie mógł mi grzebać po dysku.


(Robin-Otzi) #4

TeamViewer możesz uruchomić bez instalacji, nie znajdziesz chyba lepszego programu...


(betmariss) #5

Robin-Otzi - wiem, przecież pisałam, że już próbowałam. Czytałeś w ogóle co napisałam na temat łączenia się przez TeamViewer?