Współdzielenie konta rapidshare

(Kylo Tk) #1

Witam, interesuje mnie wykupienie z kolegą konta Premium, Jedni mówią że jednoczesne korzystanie na 2-óch komputerach z Premium Rapidshare grozi zablokowaniem, inni znowu twierdzą że 3 ip może korzystać z konta, więc chciałbym się od was dowiedzieć gdzie w końcu leży prawda.

(Loczek__16) #2

Z konta premium może korzystać trzy kompy tj. 3 adresy IP. Ja swoje premium dzieliłem z dużą wiekszą liczbą osób niż jest napisane na rapidshare.com. A tak poza tym to znam miejsca gdzie konta do Premium do RS są za free. :slight_smile: I dlatego już od ponad pół roku ich nie kupuje.

(Ziemia93) #3

Z tego co wiem to z jednego konta premium może korzystać wiele adresów IP (neostrada) ale POBIERAĆ można tylko z jednego adresu.

(antiferno) #4

ja mialem w 5 osob i nie bylo problemu ;]

(Kylo Tk) #5

Zadałem to samo pytanie na innym forum i otrzymałem taką odpowiedź więc zdania są podzielone, tylko kto ma rację :?

(Danielson) #6
Nie możecie korzystać z konta w tym samym czasie na różnych IP bo po tygodniu lub góra dwóch konto rapid zablokuje gdyż uzna takie konto za shakowane czyli ukradzione , zawsze możecie zaryzykować bo raz po raz ludziom się udaje tak korzystać z konta premium ale mi by było szkoda 20 zł

Osobiście z konta korzystam ja i mój kolega od przeszło dwóch miesięcy, nieraz pojawi się i trzeci, nigdy nie miałem problemu z dostępem do konta.

(Kylo Tk) #7

Dzięki kolego, uspokoiłeś mnie, także udostępniam koledze swoje konto.

(Marcinkozikowski15) #8

Loczek__16 skoro wiesz gdzie dają konta premium za free to może mógłbyś się podzielić taką informacją

a co do tematu to ja kożystam z kumplem z konta premium i nie ma problemu