Współdzielenie łącza kablowego do PSP - pytanko

Posiadam PSP w wersji 2004 oraz neostradę z modemem Ethernet (połączenie modemu z kompem za pomocą kabla Ethernet). Otóż zastanawiam się jak współdzielić to łącze tak abym mógł korzystać z internetu również na PSP. Pomyślałem że będzie mi do tego potrzebne takie coś: http://allegro.pl/tp-link-karta-sieciow … 95472.html

Tak więc moje pytanie brzmi czy da się poprzez ten modem wi fi (link powyżej) udostępnić internet kablowy konsolce? Czy takie coś jest możliwe? Proszę o odp. ponieważ nie jestem zbyt obeznany w tych klockach :roll:

Owszem, ale wtedy trzeba mieć komputer włączony non stop, i najlepiej ustawić tę kartę w trybie access point/punkt dostępu. Należy też w ustawieniach tej karty sieciowej zaznaczyć możliwość łączenia się z internetem przez tę kartę.

Taniej i lepiej wyjdzie Cię kupno routera, zapłacisz za niego kilka złotych więcej, ale nie dość, że zużyje mniej prądu, niż komputer, to dostęp do sieci masz niezależnie od innych urządzeń. Zajrzyj do tego tematu wybor-routera-przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie-t419498.html