Wstawianie napisów do filmów

Mam z tym mały problem, gdyż nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale posiedzialam w necie pogrzebałam troszke i wiem jush co nieco… również znalazlam to… w jaki sposób zmienić plik tekstowy z napisami na plik *.ssa… czytałam że potrzebny jest program SubEdit-Player… który zainstalowałam… zrobiłam tak jak miało być… zapisalam plik z napisami jako plik *.ssa ale cały czas pokazuje mi że jest to typ pliku XVID-IMBT i nie moge za nic wstawić tych napisów do filmu w programie VirtualDub… :frowning: nie wiem jush co mam zrobić, pomóżcie mi jak zrobić aby ten plik z tekstem sie zapisał jako *.ssa ;( bo naprawde pomimo tego iż wybieram w jakim formacie ma być zapisany to on i tak zapisuje sie inaczej =/ prosze o pomoc… wiem że troche namieszałam :stuck_out_tongue: ale chyba zrozumiecie o co mi chodzi :slight_smile: z góry dzięki za pomoc :*:slight_smile: :calus:

mozliwe ze masz ukryte rozszerzenia i dlatego nie mozesz zmienic tego rozszerzenia. Co do dodawania napisow i wogole konwersji filmow z DVD na AVI, VCD, SVC to polecam taki maly programik: DVDRip. Jest po Polsku i banalny w obsludze. Tam sie dodaje napisy od tak poprosty. Polecam.

Program mozna znalezc na http://www.komputerswiat.pl w sekcji Download…