Wstawienie zdjecia do filmu

(SupaMC) #1

Chciałbym na poczatku pliku wideo wstawić zdjęcie tak, żeby wyświetlało sie kilka przez sekund, a po tym czasie odtwarzała sie dalsza część filmu.. jak to zrobic?

szukałem w programach na stronie głównej ale ich opisy nie bardzo mi pomogły..

dzieki za ewentualne wskazówki

pozdro :wink:

(Daris91) #2

Pobaw się Windows Movie Maker (chociaż nie wiem czy ci się to opłaca bo jak ten film jest długi to daj sobie spokój)

(D@widoS) #3

Możesz coś takiego zrobić programem VirtualDub.

(SupaMC) #4

film ma ok 3 minut wiec nie bedzie zle. to w WMM mozna takie cosie robic? ja juz sie przygotowywalem na potegi typu Ulead albo Premiere Pro a tu taka niespodzianka :slight_smile: pokombinuje, poszukam, jakby co to sie zgłosze :mrgreen:

(D@widoS) #5

Tak

(Ryszard Adamek) #6

TMPGEnc DVD Author 1.6 Jest płatny ale trialem możesz to zrobić. Ładne menu i do tego mozna podzielić film na sekwencje które będą wyświetlane w menu jako animowane.

(SupaMC) #7

a mozecie mnie poprowadzic jak to zrobic? moja doswiadczenia z obrobka wideo sprowadzaja sie do laczenia kilku plikow w windowsowym movie makerze...

(Souter) #8

Proszę bardzo, nie chce mi sięci tłumaczyć jak pokolei to robić, tu masz poradnik :

http://webmaster.helion.pl/kurshtml/wmmaker/index.htm

A jak to niempomorze, uruchom movie maker, wybierz pomoc a potem tematy pomocy i powinno coś sięz naleźć.

Powodzenia !