Wstążka w eksploatorze Windows zmieniła miejsce


(Suski2005) #1

Witam! Mam problem ze wstążką w eksploatorze windows. Używałem Flash_Disinfector, restart explorer.exe i tak mam jak na screenie. Bardzo proszę o pomoc gdyż przeszkadza mi to że zmieniła miejsce.

YwRc.jpg


(Agatonster) #2

OpenSourcer ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(system) #3

Chyba też zaktualizowałeś Avirę i doinstalowałeś jakiś składnik jej instalatora, pn. Search lub coś podobnego. Sprawdź, czy da się to usunąć w Dodaj-usuń programy, a jeśli się nie da (nie ma takiej pozycji), to pobierz i użyj: http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html Najpierw przycisk Scan, potem Clean.


(Bogdan_G) #4

No, to tylko zaznaczona niepotrzebnie opcja paska adresu, który raz, że można zsunąć, a drugi tez wyłączyć jak na screenie http://prntscr.com/1mzh9q Kliknij prawym przyciskiem myszy i odznacz to, co pokazuje strzałka. Zniknie pasek adresu. Jeśli nie, to masz avirę toolbar, tylko nie wiadomo, czy masz jeszcze Protection Updater. Tu masz o avirze bez toolbara avira-free-2013-web-protection-bez-toolbar-t527274.html


(Suski2005) #5

Dziękuję za pomoc. Problem został rozwiązany. Okazało się że jest w opcjach opcja Avira SearchFree TollbarPlus Web Protection. P.S. Avira mi się automatycznie aktualizuje. (Pokazuje się Update Complete. New 7 files installed)