Wstyd

  1. Nie liczy się dla mnie wygląd, lecz treść

  2. Ten styl jest dobry, gdyż jest bardzo czytyelny i szybki

  3. Jest to standardowy styl z kilkoma poprawkami…

  4. Niebieski kojarzy się z komputerami itp, więc jest jak ulał :slight_smile:

  5. wstydem jest ciągłe pytania o styl forum, o jakieś zmiany… Po co to komu… Ważne, żeby styl kojarzył się bezpośrednio z tematyką. Jakby forum było całe różowe to nie bardzo by się kojarzyło z tematyką komputerową ( ale jest niebieskie i kojarzy się jak najbardziej ).

hmmm. :?

Coś mi sie wydaje że nie tylko Ty tak myślisz. :smiley:

No cóż…

Prawda jest taka że prace nad nowa wersją trochę się przedłużają. I niestety jeszcze potrwają.

Co więcej najpierw pojawi sie vortal, a forum będzie miało swoją premierę dużo później.

Mówicie o stylach wiec może ktos z was ma jakieś propozycje zrobi własny styl dla dobreprogramy.pl. Nie wiem czy ma sens wstawiać jakiegoś gotowca.

Więc…

lazikar

A nie wystarczy ingerencja w forumowy plik, który zmienia kolory liter,linii, tła itd ?. Ja nie twierdze, że trzeba wszystko drastycznie zmienić ale takie zmiany niezauważalne i stopniowe w określonym czasie. Natomiast buttony czy zaokrąglone narożniki to mozna sciagnąc gotowe i podmienić lub zrobic w programie graficznym. Chyba, że można skorzystac z dodatków np. wybór styli. Ktoś juz o tym wspomniał.

Ojjj to jest praca dla grafika a nie dla mnie. :wink:

Chciałem napisać, że nie mam nic do tego stylu, ale twierdzenie “najlepszy styl znajdziesz na FDP” jest zabawne gdy styl ten jest podstawowym we wszystkich forach phpbb, jednakowoż już załapałem ironię zawartą w poście Dudy, więc jest to nieaktualne :stuck_out_tongue:

Więc temat wałkowany już mnóstwo razy, jednak bez konkretów… Wiele osób chce zmiany wyglądu ale gdy przychodzi “co do czego” to brakuje chętnych grafików. 8)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=33780&

Mi osobiście takie forum odpowiada, w sumie to przyzwyczaiłem się już do tej skórki :stuck_out_tongue:

Ale jednocześnie nie neguję pomysłów dotyczących nowego wyglądu…

Tylko proszę bez “cukierowości” :lol:

author_vision apropo ja mam modem i się tego nie wstydzę :stuck_out_tongue:

-em jest takie nazywanie tematów :confused:

Jak widzę, niektórzyy do tej pory mają problem z przeczytaniem i stosowaniem się do zasad obowiązującyh na tym forum…

A jak ktoś ma neostradę to też ma modem,może jest on szybszy,ale zasady działania są podobne

Hahahahahaha, no tak, tak samo podobne jak TV satelitarna analogowa i cyfrowa. Trzeba być wyjątkowo zdolnym, żeby nie zauważyc różnicy między przekazem analogowym z cyfrowym :P.

Poczytaj sobie o usługach:

SDI

ISDN

DSL

ADSL

A dopiero potem zabieraj głos w dyskusji.

Dla niektórych ładny styl na forum to taki, który ma 10 mega grafik, fajne (czyt. ciemne) kolory, wszystko błyska, miga, gra i tańczy :-/

ale SDI to już zabytek…

Nie aż tak wielki, jeszcze wiele osób (a szczególnie firm) korzysta z tej usługi (a szczególnie Ci którym zależy na stałym IP). I był to potężny skok w porównaniu do połączenia wydzwanianego poprzez modem analogowy.

BTW wróćmy do zasdniczego tematu topica.

Tak będzie najlepiej :x

Ja osobiście chciałbym nieco ciemniejszy styl (gdyż siedząc w nocy przy kompie razi mnie w oczy 8) ) Ale to tylko moja zachcianka ( :lol: ) Ale jestem dość związany z “tym skórkiem” :lol:

W sumie to, administracja mogła by wgrać nowe style forum, a w panelu użytkownika każdy by miał możliwość ustawienia takiego jaki mu się podoba.

Lecz ten aktualny styl moim zdaniem jest jednym z najbardziej czytelnych :wink:

A po co? Wykonanie tylu styli na zamówienie z pewnością kosztuje. Bo przecież nie mówimy tu o darmowych stylach, prawda? ;]

a czemu nie?

darmowe znaczy złe czy co?

nie rozumiem takiego podejścia :-x

zwłaszcza, że obecny jest również darmowy (bo standardowy)…

Jedynym wyjściem byłoby wg mnie możliwość wyboru wyglądu forum w Profilu i każdy byłby zadowolony.

Zrobiłbym nawet styl Barbie :stuck_out_tongue:

A tak na poważnie, nie wiem jak tam idą prace nad nowym wyglądem forum, ale dla “modemowiczów” też by się przydała okrojona wersja forum, może na przykład możliwość wyłączenia wyświetlania avatarów i sygnaturek, bo mimo, że większość z nas ma stałe łącza to jeszcze dużo osób posiada modemy ja też do niedawna go używałem.

Pozdrawiam

Darmowe znaczy wyglądają nieprofesjonalnie (nie zawsze) i ma je pół miliona innych for…

dokładnie tak samo, jak ten styl…