Wszelkie pytania na temat GMAIL tu!

(Marcinbittel) #1

Jeżeli pytanie dalem do złego działu - proszę o przeniesienie. A wiec mam pare pytan dotyczacych GMail.

1. Czy ktoś z was ma moze pojecie do kiedy bedzie sie zwiekszac wielkosc tej poczty e-mail?? Jak tak to odrazu piszcie :slight_smile:

2. Czy moze mi ktos obliczyc kiedy wielkosc tej poczty dojdzie do 3GB?? Tylko nie piszcie np. "Za dwie godziny", tylko co najwyzej 15 lutego o 22:15 :lol: (Wielkosc poczty mozna sprawdzic pod adresem https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&ltmpl=xena&hl=pl)

PS. Ciekawe co bedzie z pozwu do sadu G rupy M łodych A rtystów i L iteratów ( GMAiL ) Bo oni mają domene http://www.gmail.pl, a google mowi ze tylko oni maja prawa do takiej nazwy 8) hehe

(Asterisk) #2

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Lasinski Jacek) #3
  1. cały czas z tego co mi wiadomo

2. wielkość zwiększa się nierównomiernie, poczekaj i tak jest teraz dużo :stuck_out_tongue:

(aju) #4
  1. W nieskończoność.

2. :lol:

PS. :wink:

(Marcinbittel) #5

jaconon to moze obliczysz w przyblizeniu:)

(Moszeusz) #6

W nieskończoność ma rosnąć pojemność.

(JNJN) #7

marcio15

Byłeś o coś proszony i używaj polskich znaków.JNJN

(mASTEr`) #8

Jak należy rozumieć, że pojemność wzrasta? Co moment dokupują nowe dyski do serwerów czy jak? Wg mnie powinni zwiększyć maksymalny rozmiar paczki wysyłanej do minimum 25mb.

Pzdr.

mASTEr

(Neon1992) #9

A ile teraz jest?

(trueno2) #10

Przperaszam za OT :roll:, ale nurtuje mnie pewna sprawa już od dawna. Skoro dwóch Panów modów poprosiło zalożyciela tematu o poprawienie tytułu, ale niestety nie ma żadnej reakcji, to czy moderator nie może sam zmienić nazwy tematu, skoro widzi, ze prośby nie pomagają? :wink:

Jeszcze raz przepraszam za wtrącenie OT do wątku… :?

(Marcinbittel) #11

Ja tez przepraszam, ale temat zmieniałem dwa razy. Najpierw temat byl: “Pytanie na temat GMail”, potem “GMail”, a teraz jest jak jest :smiley: Pod moim pierwszym postem w tym temacie pisze ze nazwa byla zmieniana 2 razy :stuck_out_tongue:

(aju) #12

(Don_Filippo) #13

mASTEr` mi się wydaje ze poprostu napisali taki skrypt na stronie, zeby liczby sie zmienialy :stuck_out_tongue: :lol:

chwyt marketingowy :lol:

(aju) #14

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Google#Serwery

Mają tego tyle, że pewnie sami nie znają przybliżonej ilości :smiley:

(Marcinbittel) #15

To czy ktoś mi obiczy to??

(Ford Fokus) #16

trueno2 no jeszcze nam nianiek brakuje na forum :mrgreen:

(Marcinbittel) #17

Jak cię tya sprawa może nurtować od dawna, jak swojego posta napisałeś dwa dni po stworzeniu wątka?? :!:

(Djkamilos) #18

To nie jest skrypt. Wczoraj patrzyłem na skrzynkę i miałem 2818 MB skrzynki dziasiaj wchodzę na stronę główną i widzę takie coś :

raport7_c7285.png

Pomyślałem o tym skrypcie co mówiłeś. Postanowiłem to sprawdzić. Zalogowałem się i widzę takie coś

raport6_76dd1.png

To znaczy, że pojemność konta naprawdę rośnie.

(Marcinbittel) #19

Dobra, ale czy ktoś mógłby zrobić to, o co prosiłem w pierwszym poście? Obliczyć kiedy będzie 3GB pojemności tej poczty. :stuck_out_tongue:

(Neon1992) #20

Policz sobie sam, kalkulator w rękę i do roboty.

Dziennie mniej więcej przybywa 0,5MB, czyli dwa dni i masz 1MB więcej.