Wszystkie foldery otwierają się osobno


(Kaktus97) #1

Witam!

Mam taki problem z Windows 7. U mnie nie da się zmienić tak, żeby komputer otwierał wszystkie foldery w jednym. Obecnie jest cały czas tak, że otwiera wszystko osobne :confused: W ustawieniach folderów zostało zmienione na otwieraj w jednym oknie, ale nic to nie dało i cały czas otwiera w nowych :frowning:

Bardzo proszę o pomoc bo to jest strasznie uciążliwe.

Pozdrawiam!


(adam9870) #2

Zobacz: http://forum.pcformat.pl/Kazdy-folder-o ... ym-oknie-t

otwieranie-folderow-tym-samym-oknie-nie-dziala-t416859.html

Powodzenia i daj znać o efektach.

Pozdrawiam!


(Agatonster) #3

Yemiol ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Kaktus97) #4

Niestety ani jeden ani drugi sposób nie działa. Ten pierwszy sposób miałem już zrobiony, gdy wszedłem w te foldery było ustawione none. Drugi sposób też nie działa zostało mi do spróbowania to z Internet Explorer 9, ale odkąd mam Windows 7 to IE w ogóle się nie załącza. Odinstalowałem go, a teraz gdy próbuje zainstalować nowy to pisze, że mam nowszą wersję na komputerze.


(Piotrkijak) #5

Przeskanuj sobie dysk dokrotrem web curelt - to może być wirus przenoszący się przez karty pamięci i pendrive'y. Jeżeli faktycznie to wirus, po usunięciu go wyłącz autoadtwarzenie w systemie i przeskanuj sobie pendrive'a.


(adam9870) #6

Kiedy problem pojawił się? Możesz przywrócić system do stanu kiedy wszystko było w porządku: forum.dobreprogramy.pl/ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980

Weryfikacja integralności plików via narzędzie SFC: http://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfi ... edzie-sfc/

infekcja? Wykonaj log w OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno ... h-windows/ (jeżeli to nie infekcja, to napisz tam albo na pl.comp.os.ms-windows.winnt, ktoś może będzie potrafił pomóc https://groups.google.com/forum/?fromgr ... dows.winnt) Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

W razie dalszych problemów zobacz problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html