Wszystkie foldery otwierają się osobno

Witam!

Mam taki problem z Windows 7. U mnie nie da się zmienić tak, żeby komputer otwierał wszystkie foldery w jednym. Obecnie jest cały czas tak, że otwiera wszystko osobne :confused: W ustawieniach folderów zostało zmienione na otwieraj w jednym oknie, ale nic to nie dało i cały czas otwiera w nowych :frowning:

Bardzo proszę o pomoc bo to jest strasznie uciążliwe.

Pozdrawiam!

Zobacz: http://forum.pcformat.pl/Kazdy-folder-o … ym-oknie-t

otwieranie-folderow-tym-samym-oknie-nie-dziala-t416859.html

Powodzenia i daj znać o efektach.

Pozdrawiam!

Yemiol ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Niestety ani jeden ani drugi sposób nie działa. Ten pierwszy sposób miałem już zrobiony, gdy wszedłem w te foldery było ustawione none. Drugi sposób też nie działa zostało mi do spróbowania to z Internet Explorer 9, ale odkąd mam Windows 7 to IE w ogóle się nie załącza. Odinstalowałem go, a teraz gdy próbuje zainstalować nowy to pisze, że mam nowszą wersję na komputerze.

Przeskanuj sobie dysk dokrotrem web curelt - to może być wirus przenoszący się przez karty pamięci i pendrive’y. Jeżeli faktycznie to wirus, po usunięciu go wyłącz autoadtwarzenie w systemie i przeskanuj sobie pendrive’a.

Kiedy problem pojawił się? Możesz przywrócić system do stanu kiedy wszystko było w porządku: forum.dobreprogramy.pl/ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980

Weryfikacja integralności plików via narzędzie SFC: http://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfi … edzie-sfc/

infekcja? Wykonaj log w OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ (jeżeli to nie infekcja, to napisz tam albo na pl.comp.os.ms-windows.winnt, ktoś może będzie potrafił pomóc https://groups.google.com/forum/?fromgr … dows.winnt) Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

W razie dalszych problemów zobacz problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html