Wszystkie łatki do Windowsa 95 i 98?

Czy istnieją w ogóle takie łatki.

Chodzi mi o coś w podobie Autopatcher-a (wszystkie łatki w 1 pliku)

Dla windows 98 powstał Service Pack (nieoficjalny)… on zawiera tego wystarczająco duzo :smiley:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=772

@elesoft

A czy istnieje możliwość wyboru i instalacji tylko łatek?? (nie chce różnych ikon itp.)

A nie ma jakieoś oficjalnego Service Pack-a ??

Do Win98 Service Packa nie było nigdy i już nie będzie, bo system ten od niedawna jest “martwy” i nie będą wypuszczane dla niego żadne łatki… Przy instalacji istnieje możliwość wyboru instalowanych komponentów. Instalujesz to co chcesz…

Chwileczkę Panowie.

Do systemu Windows 98 już całkiem spory czas temu został wydany service pack 1 który ma wiele poprawek. Sam z niego korzystałem jak miałem Win98.

Niedawno bowiem został wydany service pack 2 ale jest on podobno nieoficjalny i tylko do wersji SE tego systemu. W internecie można znaleść na jego temat różne opinie - jedni go chwalą a inni odwrotnie. Możesz ewentualnie zajrzeć tutaj.

Skoro chcesz zainstalować tylko wybrane łatki to nie uważasz ,że lepszym rozwiązaniem jest poszukanie ich na stronie Microsoftu ponieważ Service Packi to są poprawki zbiorcze czyli są tam zabrane najważniejsze (a nawet chyba wszystkie) poprawki.

No właśnie chodzi o to że nie moge znaleść:/

Wiem że najprościej było by to zrobić poprzez Update ale w tym kompie jest strasznie wolny net.

Dlago chciałbym mieć Pack ze wszystkimi łatkami (od pierwszej jaka była wydana do ostatniej)

A co z łatkami do 95. Zna ktoś jakąs stronkę ??

Chyba prościej i szybciej jest zainstalować wszystko z Service Packa, niz szukac wszystkiego na stronach Microsoftu. SP Naprawia wszystko co zepsute bylo, a zabawy mniej. A resztą dodatków nie trzeba się przejmowac… ich instalacja obowiązkowa nie jest…

Mój błąd, przeprszam… nie słyszałem o sp1 oficjalnym, ale skoro twierdzisz, że istnieje, to zapewne istnieje. To nie zmienia faktu, że w SP2 łatki są nowsze i większa jest ich ilość.

Ja gdy mialem jeszcze win98 to miałem SP2 i chodziło wszystko bardzo dobrze. Nie miałem zadnych problemów. Wszystkie zawarte w nim poprawki są autorstwa Microsoftu, jedynie zebranie ich w pakiet i dodanie innych “bajerów” zrobił ktoś inny…