Wszystkie pliki EXE nie da sie włączyc!

Wszystko sie zaczeło od inforamcji *BLOKADA ANTYSPAMOWA* ( jestem z punktu). Mysałem ze jakas awarie ma punkt, ale myliłem sie. W folderach o nazwie *Download* pokazywały sie dziwne pliki np. The Sims 4 beta.doc. Usunałem to *recznie*, wszystko było OK. Az tu nagle wszystkie ikony *straciły swoj element docelowy* ( tak to ujałem:)). nie mogłem je wlaczyc, *własciwości* tez nie moglem wlaczyc, wszystkie pliki typu EXE nie moge wlaczyc. Co to moze byc virus??? Key looger??

Wklej loga hijackthis do działu bezpieczeństwo (przeczytaj tam również przyklejony temat) ==> wykluczymy obecność wirusów.

Próbowałeś przywracanie systemu?

Oto log:

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 17:31

ee przywracanie systemu?? Oswiec mnie :smiley:

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 17:39

Proze pomozcie mi !!

Start --> Akcesoria --> Narzędzia Systemowe --> Przywracanie Systemu

spróbuj to wykonać

Zaimportuj do rejestru

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/exefix.reg

oraz to

Wpisy te usuwasz przy pomocy programu LSPFix. Uruchamiasz - Zaznaczasz I know what im doing , przenosisz newdotnet7_22.dll do okienka Remove i konczysz klikając na Finish.

Plik zaznaczony na czerwono usuwasz ręcznie z dysku.

Te wpisy usuwasz klikając Fix Checked ( W Trybie Awaryjnym i z wyłączonym Przywracaniem Systemowym):

:arrow: Po tych czynnościach wklej nowego loga.

DObrze mam?

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 21:30

z tym rejestrem nie rozumiem za bardzo… nie mama takiej opcji zeby zapisac w .reg

Nie :roll:

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe MSDN Driver

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

juz kiedyś byłeś proszony o nie sprawdzanie log-ów