Wszystkie strony danego tematu na jednej


(N Gliceryna) #1

NIe bardzo wiedziałem gdzie umiejscowić taki temat i uznałem, że tutaj pasuje najlepiej.

 

Poszukuję programu, bądź dodatku do FireFoxa ewentualnie do IE, dzięki któremu bedę mógł wyswietlić wszystkie strony z danego tematu na jednej stronie. Czyli np. w tym temacie -> http://forum.dobreprogramy.pl/piosenki-kt%C3%B3rych-mo%C5%BCemy-s%C5%82ucha%C4%87-i-s%C5%82ucha%C4%87-t467367/ mamy 10 stron, ale ja nie chciałbym klikać co chwila na 2,3,4,5... itd stronę, ale wolałbym, żeby wszytkie one wyświetliły się naraz na jednej stronie. A pasek przewijania po prawo zmniejszy się proporcjonalnie do ilości stron. Prościej chyba nie potrafię wytłumaczyć, ale w razie koniecnzości spróbuję inaczej.


(drunkula) #2

Nie ma, to zależy od silnika strony / forum, a nie Twojego browsera czy wtyczki


(Cedar) #3

Nie musisz mieć racji.

Może teraz nie ma ale nie znaczy, że się kiedyś nie pojawi.

Tak samo jak kiedyś nie było a teraz jest “Eliminator Slajdów” do przeglądania stron powiązanych z gazeta.pl i podobnych: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/eliminator-slajdow/


(drunkula) #4

Oczywiście, że nie muszę, nawet wolałbym nie mieć racji :wink: Może ktoś w takim razie napisze wtyczkę, która przeparsuje kolejne strony?

Bardzo chętnie zobaczyłbym cały wątek o kamperze Milka na jednej, długiej stronie (ponad 300 stron forum). Dla czegoś takiego to nawet zdradzę zdradziłbym mojego ukochanego maxthona.


(N Gliceryna) #5

Cóż, pozostaje cierpliwie czekać. Choć z drugiej strony dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wpadł na taki pomysł napisania takiego programu/wtyczki. Bo w dzisiejszym leniwym społeczeństwie (co widać po także i po moim poście) nawe nie chce się klikać na kolejną stronę xD


(deFco247) #6

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/autopagerize/

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/autopager/