Wszystko mi wariuje

Pisałem w tym temacie, że DC++ po ponownym uruchomieniu wraca do wcze śniejszych ustawień. Teraz zauważyłem, że wszystkie programy tak robią np. tlen zmienia rozmiary i ustawienia do takich rozmiarów jak zaraz po instalacji i w ogóle większość programów zachowuje się tak samo - wraca do ustawień poinstalacyjnych (szaleje). Co się może dziać?

Taa Raq z tymi warunkami to przesadziłeś… no comment, i do tego jeszcze jest literówka w jednym zdaniu :smiley:

A co do tematu to najpierw zapytam jaki masz system ?

Bo w win XP ustawienia programów znajdują się w C:\Documents and Settings[użytkownik]\Dane aplikacji. Może masz jakiś program który te foldery kasuje albo coś takiego ? Używasz jakichś programów tweakujących ? Może one to powodują ?

wybacz asterisk ale czy twój topic ni jest OT :? post zwykłego usera już dawno byłby usunięty a moderator najwyraźniej może … :x bez obrazy oczywiście

Raq czy z dc ++ już jest w porządku? jak nie to powiedz jaką używasz wersje dc ++

co do ogólnego problemu szalejącego komputea to napisz jakie ostatnio rzeczy wyprawiałeś że tak c system oszalał. do tego mogłeś nabawić się jakiegoś szpiega. wklej log z hijack this.

Hmm, a może Widndowsowe Przywracanie Systemu robi taki rzeczy, spróbuj to wyłączyć, i wtedy sprawdzic…

DOkładnie.

Wróciłem z wakacji :D, tyle, że komp nie chodził przez 2miechy (nie był włączany)

Wersja DC++ najnowsza. (DCPlusPlus-0.674)

===::> Michał_Q + Gregor10

To była uprawniona interwencja moderatorska, gdyż

stawianie takich warunków wstępnych korespondencji

na tym forum uważam za przesadę.

Potwierdzenie macie niżej


Natomiast post, zawierający jedynie uwagi

oraz

Jest OT i nie ma żadnego przełożenia na temat topiku.

Dlatego zostaje skasowany


Skoro nie odróżniasz interwencji od odpowiedzi, to Twój problem :smiley:

A jak na razie - zignorowałeś. :smiley:

Jakby co - na PW proszę :stuck_out_tongue:


Tak więc ten oburzający, świadczący o samowoli

Moderatora, post został skasowany :stuck_out_tongue:

EOT

zajmijcie sie rozwiazaniem problemu kolegi, piszczie sobie na oof-Topic, albo na GG. Zrobiłeś tak jak ci powiedziałem ??

Ja zrobiłem formata, problem rozwiązany, ale… Jakby ktoś wiedzial, to niech napisze…