Wszystko znikneło

Jestem nowy i jeszcze sie tu nie rozeznaje ale mam nadzieje że dobry dział a jak nie to sory.

Ale wracajac od tematu to zaciął mi się komputer i reset zrobiłem. Włanczam a tu nagle wszystkie ikonnki znikły. Sprawdząłem czy są ukryte i w wyszukiawrce i nic nigdzie ich nie ma. Ale miejsca nma dyskach jest tyle samo co wcześniej. :confused: Może mi ktoś poradzić co mogło sie stać. Dodam że nieznam sie na kompach. Znam tylko to co mi potrzebne wiec nie jestem jakiś taki bardzo obcykan był bym wdzieczny za szybką pomoc :wink:

Edit: Dodam jeszcze

http://img405.imageshack.us/img405/5536/dvfaey0.jpg

bo widze tu pare dziwnych rzeczy moze cos pomoże :stuck_out_tongue:

czy na pewno jesteś zalogowany na to samo konto :?:

nie rozumiem zbytnio tego pytania :stuck_out_tongue: jestem zalogowany na swoje na kompie , forum itp.

De Niro pytal czy jestes zalogowany w swoim kompie na sowje konto, niektorzy maja kilka kont (uzytkownikow) i kazdy moze miec inny pulpit ikony itd :slight_smile:

nie raz następuje uszkodzenie konta, przy czym system uruchamia się, ładując na inne konto.

jestem na swoim teraz xD a mozna jakośto naprawić./ Moze to wir czy co. Prosze o pomoc xD

Złączono Posta : 03.01.2007 (Sro) 0:10

e doszedłem do tego że to wir xD wpisąłem w google csrss.exe i wyszło że to jakiś wir :confused: i taki mam w procesach tez. Jak mozna to usunąć xD

czy chodzi o te ikony z pulpitu, czy chcesz szukać przyczyny restartu :?: bo screen z menadżerem zadań nic mi nie mówi.

Możesz przywrócić system, za pomocą narzędzia przywracania systemu, start-> wszystkie programy-> akcesoria-> narzędzia systemowe-> przywracanie systemu

A tak dla sprawności komputera sprawdź:

  • start-> uruchom-> chkdsk /r

  • start-> uruchom-> sfc /scannow

  • włącz BSODA :szukaj:

  • podgląd zdarzeń, start- uruchom- eventvwr.msc

  • sprawdź napięcia na sprzęcie jak i temperaturę odczytując w programie Everest.

  • Windows Debugger

e nie wiem czy przeczytałeś mój dopisek przed chwilą xD

|

V

e doszedłem do tego że to wir xD wpisąłem w google csrss.exe i wyszło że to jakiś wir :confused: i taki mam w procesach tez. Jak mozna to usunąć xD

muszę Ciebie zasmucić :frowning: ale csrss.exe nie jest to wirus, jest to proces odpowiedzialny za działanie interfejsu użytkownika. Gdzie prawidłowa lokalizacja to %windir%\system32

Przejdź się do działu Bezpieczeństo aby sprawdzić czy nie masz syfu.