WTW - jak wyłączyć automatyczne aktualizacje programu

Używam tego programu 1,5 roku i wszystko działało.

Po pobraniu aktualizacji i ponownym uruchomieniu wyskoczył bezczelny komunikat o treści “sorry,ale ten program wymaga systemu windows xp z co najmniej SP3-masz przestarzały system”. Bez komentarza ,kliknąłem ok i olałem to.Po uruchomieniu wyskoczył niebieski ekran.

Ja chciałem powiedzieć panom od WTW,jeśli ktoś z nich czyta,że naprawdę mi nie robą żadnej łaski że ktoś używa ich programu ,są zamienniki.I jeśli im się nie chce dostosować programu do starszego systemu,to nie mój problem tylko ich. Ja nie moge zmienić systemu z powodu zbyt małej ilości ramu i

Oczywiście mam instalkę ze starszą wersją i do niej powrócę,

Nigdy nie próbowałem wyłączyć automatycznych aktualizacji,nawet nie wiem jak.Będę wdzięczny za poradę gdzie to wyłączyć.Tak abym więcej nie miał takich idiotycznych sytuacji.

A jaki masz kolego system?

XP z SP2. Odświeżam wątek,czy ktoś używa,wie coś?

To zainstaluj SP3 i po problemie - zużycie zasobów przez system się nie zmieni (co innego jak zaktualizujesz przeglądarki, flasha i całą resztę aplikacji).

 

A przy okazji: smutne żale do pana od WTW trochę nie na miejscu - o ile nie płacisz za WTW grubej kasy co miesiąc, to kolega Kaworu nie ma raczej żadnego zobowiązania do wspierania Twojego XP SP2 - data wypuszczenia tego SP to 2004 rok! Chcesz robić na muzealnym systemie, to rób, ale nie miej pretensji że nic nowego na nim nie chodzi.

 

… albo jak pisałeś, wróć do wersji która działa skoro zachwałeś instalkę

dziękuję za odpowiedź. Oczywiście że nie będę instalował żadnego Service packa,bo ten laptop jest za słaby na takie rzeczy. Nie interesuje mnie opinia o moim systemie. Wciąż nie otrzymałem odpowiedzi na GŁÓWNE PYTANIE ,czyli jak wyłączyć automatyczne aktualizacje WTW?

Narzędzie/ opcje/ główne

Na samym dole zaznacz “wyłącz aktualizacje automatyczne”