Wtyczka Adobe codziennie przebywa aktualizację


(buubaaa321) #1

Nie wiem czy dobrą kategorię wybrałam ,ale potrzebuje pomocy . Adobe Flash Player wtyczka ma codziennie jakiś problem ze swoimi aktualizacjami . Gdy komputer się zawiesi czasem , robię restart i wtedy wkracza wtyczka do akcji . Może instalować swoją aktualizację cały dzień i dłużej , a komputer potrafi zawiesić na max . Wtedy nawet przeglądarka się nie otwiera . Czy to może powoływać się do jakiegoś wirusa ? Skanowałam “Avast” , ale nic nie wykrył . Co dalej … ?


(Bogdan_G) #2

Nie masz takiego programu agent adobe? Wchodzi się też na panel sterowania i klika w ikonę Flash player. W ustawieniach zaawansowanych zaznacz - nie powiadamiaj o nowej wersji programu, - to nie będzie po każdym włączeniu komputera sprawdzał update adobe. Sprawdź w karcie Ccleaner, co Ci się uruchamia w autostart. Może masz adobe agent w panelu usług. Należy wyłączyć.


(buubaaa321) #3

W karcie Ccleanera mam tylko jeden autostart Adobe , jego nazwa to Adobe ARM . Wyłączyć go ? A w programach nie mam żadnego agneta Adobe , normalne programy podstawy czyli Adobe Reader i Adobe Flash Player . Nie dawno miałam również Adobe AktiveX , nie mogłam go usunąć , ponieważ był problem z oprogramowaniem . Teraz już normalnie usuneło to ActiveX . Czyli mam wyłączyc to Adobe w Cclenerze ?


(Chillout) #4

http://www.macromedia.com/support/docum … tml#117408

http://www.macromedia.com/support/docum … tml#118377


(Agatonster) #5

buubaaa321 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.