Wtyczka Adobe Flash Player jest przestarzała


(Wodnik998) #1

Witam Specjalistów :-),

 

Dokładnie nie pamiętam w jakim momencie i po jakiej instalacji rozpoczął się ten problem, ale jak się okazuje, jest on już dość powszechny.

W prawie każdym oknie odtwarzaczy na stronach internetowych, zamiast pierwszego kadru filmu znajduje się nakładka z napisem jak w temacie: Wtyczka Adobe Flash Player jest przestarzała.

Odtwarzanie filmów stało się niemożliwe, a ja nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Stąd moja wizyta na tym forum. Pomożecie :-D?

Poniżej logi.

Dodam tylko, że jestem laikiem w tych sprawach, a logi wykonałem wg zaleceń z http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narzędzi-nieingerencyjnych-t402063/#p3059741

 

FRST:

http://www.wklej.org/hash/0c177b8a3d3/

Addition:

http://wklej.org/hash/f58595ee6b9/

 

I jeszcze jedno. Z bólami, ale odinstalowałem poprzednią wersję (albo tak mi się tylko wydaje) i chciałem zainstalować nową, ale proces jest przerywany monitem o konieczności odinstalowania starej wersji.


(Bowjan) #2

Aby prawidłowo odinstalować musisz użyć  Potem instalujesz najnowszą wersje dla IE lub non IE. Obie czynności wykonujesz przy zamknietej przegladarce.    http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html


(falcon89) #3

Odinstaluj

omiga-plus uninstall

RegClean-Pro

 

Pobierz AdwCleaner i uruchom, Kliknij Szukaj, następnie Usuń.


(Wodnik998) #4

 

Dobrze zrozumiałem? Odinstalować omiga-plus uninistall i RegClean-Pro poprzez AdwCleaner-a? Usunąć czy odinstalować w AdwCleaner? 

Omiga-plus uninistall, po przeskanowaniu AdwCleaner pojawił się tylko w rejestrze, ale RegClean-Pro znajduje się w kilku miejscach:

http://wklej.org/id/1619821/


(falcon89) #5

Najpierw odinstaluj wskazane programy (w Dodawanie i usuwanie programów), a później użyj AdwCleaner.


(Wodnik998) #6

Dzięki. Pomogło :smiley:

Pozdrawiam Wszystkich