Wtyczka do Firefoxa zapamiętująca logowanie

Witam.

Poszukuje wtyczki dzięki, której będzie mnie logowac automatycznie na pewnej stronie. Chodzi mi o to, żeby nie wpisywac za kazdym razem hasła, tylko jak wchodzę to od razu jestem zalogowany :wink:

pawlikn…a co to za Wtyczmka :o

no i oczywiscie jaka strona

:lol:

jak dasz pewniejsze informacje pewnie ci odpowiemy :stuck_out_tongue:

BTW-jak sie logujesz na “pewnej” stronie co ci wyskakuje ??

a strony startowej tej witryny nie da się zrobić ??

Czy mi się tylko wydaję ale ta funkcja jest domyślnie w Fx? Tzn. wpisujesz na jakiejkolwiek stronie login i hasło i pyta czy chcesz je zapamiętać. Na większości stron jesteś zalogowany automatycznie jak wejdziesz a na niektórych trzeba tylko kliknąć, bo login i hasło są już wpisane. :roll:

Ale są strony(nie mówię o takich gdzie to niemożliwe ze względu na bezpieczeństwo), na których to nie działa. Problem jest znany na forum Mozilli. W Firefoxie 3 mają to poprawić. Ew spróbój, gdy przeglądarka pyta czy zapamiętać hasło i login dać nigdy na tej witrynie, jednocześnie na danej stronie zaznaczając loguj mnie automatycznie przy każdej wizycie.

A więc tak. Nie chcę podawać strony, aby nie robić tutaj reklamy, tylko chodzi o to, że wpisuje hasło i login i klikam zapamiętaj oraz zaznaczam zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie i to nic nie daje ponieważ i tak muszę się za każdym razem logować, na innych stronach takiego problemu nie mam. Inne osoby nie mają takiego problemu i na tej stronie loguje ich automatycznie ;/

iMacros for Firefox

Inne wyjście: wtyczka Secure Login (https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4429) i w opcjach ustaw włączone zakładki Secure Login. Klikasz PPM na ikonce z kluczykiem na dole i dodajesz zakładkę. A filozofia samej wtyczki bardzo fajna, kopia narzędzia z Opery.