Wtyczka do gadu-ignorant

W tej wtyczce jest mozliwwosc aby zablokowac wiadomosci od osob spoza listy kontaktow oraz zeby otrzymywaly jakas wiadomosc wysylana przez te wtyczke. A czy jest mozliwosc aby osoba IGNOROWANA z listy kontaktow jak do mnie pisze zobaczyla wiadomosc wysylana przez wtyczke ??

Przenosze>> Problemy.

Nie bardzo :frowning:

A w sumie, po co ta osoba ma o tym wiedzieć? Niech myśli, że ciągle Cię nie ma :stuck_out_tongue:

Są takie wtyczki tzw. “sekretarki” ale nie zabardzo nie wiem z kąt można je ściągnąć :wink: /…Poszukaj w google…/

http://wiadomosc.info/index.php?s=index.php

No ale skoro osoba ktora wysyla widomosc spoza mojej listy moze dostac info to czemu ignorowana nie mzoe :-k :-k :-k

Jeśli chodzi ci o to aby niedostawać wiadomości od nieznanych ci osób to zrób tak - Mój status—>Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych :wink:

Chodzi mi o to zeby osoba IGNOROWANA mogla dostac takie info jak osoba spoza mojej listy kontkatow ktora jest przyblokowana wtyczka IGNORANT

Nie rozumiem, do czego to jest Ci potrzebne.

Stary, prosty i tradycyjny sposób: zwykłe zablokowanie z GG - osoba będzie widziała znaczek “stop”. Po co tyle komplikować?

Jeśli oni ja ty ich blokowałeś to oni nawzajem cię zablokowali to i tak niedotrze wiadomość do tych osób :wink: a tak wogule po co ci to?

Bo nie chce zeby ta osoba wiedziala ze ja zablokowalem ale zeby dostala info ze jest ignorowana i ze jej wiadomosci niedochodza :slight_smile:

I tak nie może do ciebie pisać jak ją zablokowałeś :wink:

a4tech ja mowie o wtyczce IGNORANT a nie opcji ZABLOKUJ :stuck_out_tongue:

To przecież wtedy się dowie! Co za różnica?

piotrekjunior To już kompletnie nie wiem o co ci chodzi może ktoś inny ci pomoże :wink:

Jest taka możliwość we wtyczkach Tlenowych. Tlen obsługuje sieć GG, więc jeżeli się przesiądziesz, to napisze dokładnie co i jak. :slight_smile: Wogule, to jest baaardzo dużo sposobów ignorowania w tlenie… :twisted: :smiley:

Wtyczki:

:arrow: fea - ukrywanie się przed wybranymi osobami z gg

:arrow: zahadum tools ver.0.6.0.0 - oprócz innych zawiera wtyczkę sai umożliwiającą zaawansowane ignorowanie

:arrow: Cierpliwy rozmówca - umozliwia prowadzenie rozmów nie będąc przy nich obecnym ( można wybrać numery z którymi będzie rozmawiał plugin )

:arrow: Weronika - boot podobny do Cierpliwego rozmówcy , rozmowa zaczyna się gdy masz ustawiony status na “Zaraz wracam”, “Jestem zajęty” itd.

:arrow: Lustereczko - umożliwia przekierowanie rozmowy do dowolnej osoby, również do tej samej :wink:

Te i inne pluginy:

http://www.tlen.biz

Do wyboru do koloru :slight_smile:

T utaj będze pomocny Konnekt i wtyczka olew.K 8)

DZIEKUWA za wszystkie odpowiedzi :lol:

Narazie nie planuje zmiany komunikatora :slight_smile:

jak cos to zablokuje i bede mial swiety spokoj :slight_smile:

Dzieki wielkie :slight_smile: