Wtyczka do Opery?

Witam

Mam pytanie, czy istnieje wtyczka do Opery, która otwiera wiele linków z jednej strony poprzez zaznaczenie ich czy coś takiego ?? Taka jest w Firefox’ie i nazywa się Snap Links. Jest taka do Opery wtyczka ?

Proszę o odpowiedź

Nie wiem czy to Cię zadowoli ale w Operze możesz bardzo wygodnie zarządzać wszystkimi odnośnikami znajdującymi się na danej stronie (zapisywać, otwierać w nowej karcie, dodawać do zakładek, itp.) z jednego miejsca. Mianowicie otwierasz panel, klikasz w zakładkę ‘odnośniki’ i tam masz wymienione wszystkie linki znajdujące się na stronie. Możesz przykładowo zaznaczyć kilka z nich używając ctrl i lewego przycisku myszki a następnie wybrać żądaną akcje. Nie jestem pewien czy to o takie coś Ci chodziło ponieważ nie używam liska.

jaki panel trzeba włączyć ??

O ile się nie mylę to domyślnie jest on włączony z lewej strony. Jeżeli jednak nie jest, to znajdziesz go w ‘Widok > Paski narzędzi > Panele’. Możesz ustawić sobie tak by był on zawsze widoczny, lub na przykład tylko gdy klikniesz w daną krawędź ekranu. Zrobisz to w ‘Narzędzia > Wygląd > Panele’. Ustawiając opcję ‘Ukryj’ sprawisz, że pojawi się malutki pasek z jedenj ze stron ekranu. Kliknięcie w niego wysunie panel z zakładkami.

piotrek94 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.