Wtyczka mozilla firefox

(Marcinek 89) #1

Witam wchodzac na niektore strony nie wyswietlaja mi sie u gory banery, np na tym forum na samej górze nad opcja wyszukaj mam bialy pasek i nic tam sie nie wyswietla. Jakiej wtyczki mi do mozilli brakuje :?:

P.S. nie uzywam polskich liter poniewaz nie moge nie mam takiej mozliwosci (brak klawiatury odpowiedniej)

(Monczkin) #2

Po pierwsze

jak Twoje tytułu mają się do tego?

Czy wpisanie nazwy - Nie wyświetlanie się bannerów na stronach www - firefox, etc. jest aż tak trudne?

Po drugie.

A co masz chińską klawiaturę? A nie łaska ustawić polski język w opcjach regionalnych? a ten temat od czego jest viewtopic.php?t=123848

A opcja sprawdzania pisowni w Fx od czego jest? Czy instalacja słownikajęzyka polskiego jest nie możliwa do zrobienia?

(Kiepas) #3

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz Flash Playera

PS To że kolega pisze bez polskich znaków może oznaczać że ma np. uszkodzoną klawiaturę :wink:

(Marcinek 89) #4

zainstalowalem to co podaliscie i nadal na niektorych stronach nie wyswietlaja sie pewne rzeczy.

(Sebos99) #5

Daj screena z tego co Ci dokładnie się nie wyświetla. Może masz adblocka, który blokuje Ci pewne reklamy.

(Marcinek 89) #6

22d89d3e443b807am.jpg

0c9f3f8c66d9b74cm.jpg

tutaj daje takie dwa przyklady

(Marcinek 89) #7

na allegro takie cos mi sie pojawia:

30d7a72e72034673m.jpg

(tores1977) #8

abdul_nic , napisz nazwy wszystkich rozszerzeń jakie posiadasz bo screnshoty kiepsko porobiłeś :mrgreen: ,a swoją drogą to masz spokój z reklamami :mrgreen:

(Marcinek 89) #9

rozszerzen :?: czyli o co chodzi :?:

(Sebos99) #10

Coś się gryzie z Flash playerem. Więc wykonaj standardowa diagnostyka firefox

(tores1977) #11

Narzędzia >> Dodatki

(Kmrb) #12

Myślę że masz po prostu wyłączoną obsługę STYLI

W menu Firefox kliknij na: Widok -> Styl strony -> Styl podstawowy

(Marcinek 89) #13

Ence mam ustawiony styl podstawowy

tores1977 nie mam nic poinstalowane

(system) #14

Problem może powodować jakiś program anty z włączoną funkcją blokowania banerów.