Wtyczka mozilla firefox

Witam wchodzac na niektore strony nie wyswietlaja mi sie u gory banery, np na tym forum na samej górze nad opcja wyszukaj mam bialy pasek i nic tam sie nie wyswietla. Jakiej wtyczki mi do mozilli brakuje :?:

P.S. nie uzywam polskich liter poniewaz nie moge nie mam takiej mozliwosci (brak klawiatury odpowiedniej)

Po pierwsze

jak Twoje tytułu mają się do tego?

Czy wpisanie nazwy - Nie wyświetlanie się bannerów na stronach www - firefox, etc. jest aż tak trudne?

Po drugie.

A co masz chińską klawiaturę? A nie łaska ustawić polski język w opcjach regionalnych? a ten temat od czego jest viewtopic.php?t=123848

A opcja sprawdzania pisowni w Fx od czego jest? Czy instalacja słownikajęzyka polskiego jest nie możliwa do zrobienia?

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz Flash Playera

PS To że kolega pisze bez polskich znaków może oznaczać że ma np. uszkodzoną klawiaturę :wink:

zainstalowalem to co podaliscie i nadal na niektorych stronach nie wyswietlaja sie pewne rzeczy.

Daj screena z tego co Ci dokładnie się nie wyświetla. Może masz adblocka, który blokuje Ci pewne reklamy.

22d89d3e443b807am.jpg

0c9f3f8c66d9b74cm.jpg

tutaj daje takie dwa przyklady

na allegro takie cos mi sie pojawia:

30d7a72e72034673m.jpg

abdul_nic , napisz nazwy wszystkich rozszerzeń jakie posiadasz bo screnshoty kiepsko porobiłeś :mrgreen: ,a swoją drogą to masz spokój z reklamami :mrgreen:

rozszerzen :?: czyli o co chodzi :?:

Coś się gryzie z Flash playerem. Więc wykonaj standardowa diagnostyka firefox

Narzędzia >> Dodatki

Myślę że masz po prostu wyłączoną obsługę STYLI

W menu Firefox kliknij na: Widok -> Styl strony -> Styl podstawowy

Ence mam ustawiony styl podstawowy

tores1977 nie mam nic poinstalowane

Problem może powodować jakiś program anty z włączoną funkcją blokowania banerów.