Wtyczka sprawdzania pisowni do gadu-gadu 7.7

Witam serdecznie,

Poszukuję, o ile coś takiego jest, wtyczkę do sprawdzania pisowni w gg 7.7. Wiem że gg w wersji 8.0 < ma tą funkcję ale to nie są gg tylko nieudane kombajny do wszystkiego, a wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jeśli ktoś coś takiego znalazł był bym bardzo wdzięczny :slight_smile:

Nie znajdziesz czegoś takiego… chyba ze znajdzie się jakiś zawzięty co to napisze w jakimś asm…

Jeżeli szukasz lekkiego komunikator-ka to skorzystaj z mirandy… Zainstaluj wtyczki modern (z jakims fajnym skinem)+ spell check +popup +smiley add

I komunikator bd wyglądał bardzo podobnie… a bd miał sprawdzanie pisowni o która prosisz… :smiley:

Jak wyżej, do GG 7.7 nie ma, ale polecam komunikator AQQ 2.x z prawie pełną obsługą nowego protokołu GG i szerokimi możliwościami dostosowania do swoich potrzeb, no i znacznie łatwiejszego w obsłudze niż kombajn Miranda.

Kombajn Miranda?

Miranda staje się kombajnem jeżeli zainstalujemy 1000 zbędnych wtyczek… A podejrzewam ze jest wydajniejsza od AQQ gdy mamy zainstalowane te wtyczki co podałem. Bo coś mi się wieżyc nie chcę ze AQQ Pożera mniej ram od MIrandy ,2 Miranda jest trudna? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia…

Za chwilę polecą kartki pod avatar. Jak chcecie sie przekomarzać, to gdzie indziej.

kolego zainstaluj AQQ i wtyczkę Spell Checker. Aqq to leciutki komunikator z obsługą nowego protokołu gg.

wybrałem aqq oczywiście jeszcze ze wtyczką bk2 bo reklam to nie nienawidzę :wink:

Pozdrawiam wszystkich

Ta wtyczka narusza licencję AQQ i może powodować błędy. Reklama jest tylko jedna, więc nie rozumiem po co kombinujesz. A jeśli już bardzo nie chcesz to zgłoś się do mnie po legalny sposób.