Wuup!


(Kam) #1

Cześć. Ściągnąłem sobie własnie program WUUP! bo nie mam czego słuchać na kompie i nie wiem jak go używać :-D. Pisze Połączenie aktywne... ale nie słychać żadnej muzyki. Co zrobić??


(Sloter) #2

jakie masz łoncze ?

czy masz firewalla ?


(Kam) #3

Neostrada 512 bez firewalla.


(Sloter) #4

to nie rozumiem, czekaj od początku:

włączasz WUUP klikasz radio i po prawej stronie jest taka ikonka która aktualizuje baze jak ci wyszuka to klikasz i gra, jak nie jedno to drugie spróbuj, bo nie wszystkie działąją.


(Kam) #5

Próbowałem z kilkoma i nie działają, ale ja już chyba domyślam się dlaczego... :frowning:


(Sloter) #6

napisz, może komuś kto ma podobny problem to się przyda.


(Kam) #7

Napewno się nikomu nie przyda. Po prostu admin musi mi odpowiednio skonfigurować komputer, bo teraz jedyne co mogę robić z internetem, to go przeglądać :(.


(Sloter) #8

więc trzbabyło tak odrazu :slight_smile: że jesteś w sieci LAN pod neo

mój brat ma ten sam problem z WUUP z tym, że on jest w sieci akademickiej a firewall nie przepusza akurat tych portów, ale nie zależy mu męczyć admina o WUUP :slight_smile:


(Kam) #9

Niedługo ten problem powinien zniknąć, przywołam admina, niech konfiguruje :-D.


(Golden Finger) #10

Zauważ, że Twoje problemy są związane z Adminem sieci, z której korzystasz. To jest kolejny taki problem, wydaje mi się, że doskonale wiesz o tym, a jednak próbujesz ciagle szukać przyczyny gdzie indziej.

:stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :okulary:


(Kam) #11

Na początku o tym nie wiedziałem, dopiero nie dawno skapnołem się, że nie ma sensu Wasza pomoc :lol:. Ale itak mi pomogliście, bo teraz wiem, że to admin sieci musi mi skonfigurować kompa i coś tam zainstalować, thanks :smiley: .


(Dariuszko2) #12

Przedewszystkim aby ogladac Wuup...musicie miec zainstalowana najnowsza wersje Windows Media Player, inaczej nie ma mowy o ogladaniu, program sie wiesza i nie chce wspolpracowac :lol:


(Jalatam) #13

Mam adresik do beta wersji wuupa.

Jak ktos chce to niech do mnie napisze: jalatam@msn.com