Wwdc

Czy Windows Worms Doors Cleaner w jakis sposób zwalnia szybkość neta??

Użyłem tego programu kilka miesięcy temu i nie zauważyłem żadnego spowolnienia działania pracy komputera czy internetu.

On po prostu zamyka porty i tyle. :wink:

Chodzi o to, że przed zamknięciem portów pewnien plik ściągał mi się normalnie, a po zamknięciu wolniej… :confused:

Myślę, że niekoniecznie musi to być wina zamkniętych portów w co prawdę mówiąc wątpię.

Przyczyną pobrania teraz tego pliku nieco wolniej mogło być na przykład powodem większego obciążenia serwera na, którym znajduje się pobierany plik co niestety przyczyniło się do obniżenia transferu.

Ale oczywiście nie można wykluczyć jakiś innych powodów jak transfer zapchany czymś innym, tym razem nie korzystałeś ze wspomagacza pobierania plików, złapałeś jakiś syf w międzyczasie etc.

Ja z wwdc nie korzystałem jeszcze tydzień temu a teraz korzystam i w żadnym stopniu nie widze spowolnienia transferu

A mam pytanie

dlaczego świeżo po formacie wiele portów jest otwartych?

Ponieważ tuż po instalacji systemu w rejestrze takie klucze jak np. EnableDCOM nie posiadają odowiedniej wartości, która jest odpowiedzialna za otwarcie bądź zamknięcie danego portu.

Podejrzewam, że nie są im nadane wartości zamykające porty ponieważ w przypadku zablokowania danego portu może się zdarzyć, że niektóre funkcje, które zazwyczaj przydają się w działaniu sieci komputetowych powodują problemy z nimi lub nawet mogą spowodować zaprzestanie działania jakiejś opcji.