Www.rpremium.com - Wasza opinia

Witam. Dziś natknąłem się na tą strone:

http://www.rpremium.com/index.php

Oferuje ona pobieranie plików ze słynnego serwisu http://www.rapidshare.com zupełnie bez żadnych limitów. Bez czekania na rozpoczęcie pobierania i można podobno pobierać kilka plików na raz. Trzeba jedynie się zarejestrować i aktywować konto sms’em (około 10zł). Z tego co wiem to nawet na stronie RS nie ma mozliwości uzyskania konta premium za sms.

Co o tym wszystkim sądzicie? Mi się to za bardzo nie podoba… Z góry przepraszam jeżeli to zły dział na taki temat. Pozdrawiam :wink:

Ale to u nich aktywujesz konto a nie u rs.

słyszałem jeszcze o portalu fixrapid, jednak tam po wykupieniu tego konta (również za 10 zł) są limity jakieś, nie pamiętam dokładnie. Pamiętam, że byłem już bliski sprawienia sobie tam konta ale po przeczytaniu regulaminu odechciało mi się.

Miałem kiedyś konto na takim czymś właśnie(to było dawno i adresu nie pamiętam)i były limity w ściąganiu. Na 5 dni można było ściągnął max 4 giga o ile dobrze pamiętam. Ciekawe rozwiązanie, ale zrezygnowałem - lepiej dać te 20 zł i mieć bez limitów.

Ja od czasu do czasu korzystam z serwisu rsdown.pl. Działa to na takiej zasadzie, że np. za 2,5 zł kupuję pakiet 5 GB, loguję się, dodaję linki i czekam, aż ściągnie się na serwer. Potem ściągam na dysk (mam na to 48 h).

Na jednej stronce widziałem taki program co go aktywujesz sms (3 zł + vat ) i dostajesz konto na 34 h . Jak chcesz to poszukam ci tej stronki i podam linka :wink:

Opis programu :

przecież to się nie opłaca na allegro konto premium masz za 16-17zł, 150 Gb do ściągnięcia, dla mnie to taka złudna oszczędność

maaaaaaaaaaaaaaaaatkooooooooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee znowuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu …

soorrry nie moge juz … znowu temat o kolejnej stronie na której robią ludzi w ch…bambuko :expressionless: a wy sie jeszcze pytacie czy sie oplaca rejestrowac … kiedy do was to dotrze ? jedyny legalny sposób na sciaganie bez limitów [pomijam limit dzienny czy tam tygodniowy nie orientuje sie w tej chwili] TO WYKUPIENIE KONTA PREMIUM:|

Kupcie coś u złodzieja a potem idzcie do niego z gwarancja :slight_smile: powodzenia:)

To oszustwo sam sie nabrałem pisalo że mam 1 GB transferu więc pobrałem 1 plik 200 MB po czym na koncie zostało 0,0002 MB transferu do wykorzystania na moją uwage admin odpowiedział: