Wybieram laptopa

Zastanawiam na tym na wypór laptop – LEMOVO GY-570 PORCESOREM I5 2.4 DYSK SSD 32 GB+750 GB A SYSTEM WIN 7 64 BIT!!

a wybierm oprogramowanie Kaspersky IS 2012 2 DESKTOP PODZIAŁ JA I MÓJ OJCIEC :slight_smile: SKORZYSTA CENA ZA 129 ZŁ

Też przyda mi podkładka wentylatora za ok 119 zł

Czy dobrze wybrałem tego modela laptopa LENOVO??

Podaj budżet.

Zacznij może od Słownika Poprawnej Polszczyzny, bo ręce i spodnie opadają jak się Ciebie czyta…

Co do reszty zaś - wybór jak wybór: skoro ci się podoba to znaczy że wybór jest dobry.

Laptop kosztuje 3200 zł

Lepiej złożyć jakiś komputer

Marcin1025 , nieźle. Skąd wiesz, co chce autor? Już widzę, jak świetnie blaszak się sprawdza np. w akademiku czy w małym mieszkaniu. Z blaszakiem nie można się wyłożyć na kanapie, zabrać go nie można. A jeśli autor myśli o grach to lepiej wziąć lapka za 2k + konsola :wink:

Wszystko zależy od autora ja mam kompa i laptopa,w laptopach szybko zużywa się bateria i traci swoją wydajność co kilka ładowań a blaszak jest wydajniejszy zawsze i lepszy w grach :slight_smile:

No racja że lapka za 2 tys zł plus konsola np. PS Vita albo innego :wink:

mi wystarczy :slight_smile: a reszta mówią że lepszy kompa tak racja a gdzie można przenieść na dworze :smiley: czy mam wezmę kompa na dworze :stuck_out_tongue_winking_eye: no lepiej Laptop ale nie używam gry na kompie ani w laptopie…:slight_smile:

Jeśli chcesz gry to kompa ale co rok wymieniają lepszy modele parametry to szkoda wydawania to lepsza konsola…:slight_smile:

Czy ja wiem, czy szkoda kasy - przypuśćmy, składasz zestaw za 3k - biedy nie będzie. Myślę, że gdyby się postarało dało by się upchnąć i5-2500K obok HD7850 a może i nawet obok HD7870. Skoro w testach jest wydajniej od HD6970 momentami, to każda gra ładnie musi iść na ULTRA przy rozdzielczości 1080p. Tak więc trochę czasu minie, zanim się układ przeterminuje, po zatem dochodzi to, że można puścić na handel i wymienić na inny, nowszy model. Gdy będziesz grał za x czasu na średnich detalach też nic się nie stanie, bo podejrzewam, że grafika będzie lepsza nadal niż na obecnych konsolach. Tak samo z HD5850 - trochę czasu już na rynku jest, a nadal daje bardzo fajnie radę, jest 5-10% wydajniejszy od HD6850, więc da się pograć na full/ultra.

Moim zdaniem to już nie te czasy, że konsola była nieśmiertelna, a komputer trzeba było ulepszać co pół roku. Gdy raz się więcej zainwestuje, to się pogra z dwa, trzy lata - a jak ktoś potrzebuje 60FPS (chociaż nie widzę zbytnio różnicy między 30 a 60) to może co rok puszczać na handel starą i kupować nową, z nowej generacji :slight_smile: