Wybierz którą nagrywarkę DVD byś kupił na Allegro.pl!

Zamieszczam tu ankietę, ponieważ chcę kupić nagrywarkę DVD. Tylko że niewiem jakiego wybrać markę? (mam nagrywarkę CD-RW marki LiteOn)

… i najlepiej jakbyście dodawali linki do swoich postów, która nagrywarka przypadłą Wam do gustu …

(Ankietę podsumuje w niedziele 4 listopada)

mam od roku pioneer 110D i podczas tego roku zepsuło się tylko kilka płytek,poprzednio miałem liteona i była to tragedia bo co trzecia płyta była źle nagrywana

Ja mam LG i jest rewelacyjna. Ani jednej źle nagranej płyty, a o poprzednim LiteOnie to lepiej nie mówić…

Mam LG - znakomite parametry i znakomita w praktyce. :smiley:

:arrow: NEC

Mam nagrywarkę NEC`a od ponad roku. Sprawuje się świetnie. Wypala znakomicie, cicho pracuje. Brak jakichkolwiek problemów. Co do LG i LiteOn to mam złe doświadczenia. Nagrywarki szły na gwarancje. Bardzo polecam też Plextora. Świetne nagrywarki.

LG lub NEC LG mam nagrywarkę CD od 5 lat i chodzi jak nowa, NEC a mam DVD-Rom’a z roku 1996!! I działa, troche wolny ale czyta płyty dvd bez problemów. LiteOny troszkę padają i często źle wypalają płytki

Pozdro

LiteOn - Mam od roku i wszystko jest ok, dobrze wypala płyty i nie padła :slight_smile:

Liteon dobre nargrywarki (mam od grudnia i wszystkie płyty sprawne) ale jak się nie umie nagrywać (czyli odrazu na max i nośnik za 50 gr do tego nagrywani na styk), lub się trafi na wadliwą to nie trzeba się obrażać i pokazywać swojego cierpienia publiczne, LG, BenQ, Liteon itd niczym się nie różnią każda jest robiona w taiwanie i na podzespołach gł sony. Podstawa przy nagrywaniu to nie nagrywać na 48 i nośnikach za 50 gr.

Mam dosyć długo(ok. 1,5 roku) nagrywarkę Samsunga i jak narazie wszystko ok, dobrze nagrywa, odtwarza. Jestem w pełni zadowolony ;]

Ja polecam nagrywarke LG h22n

LG GSA-4167B. 10 m-cy użytkowania i żadnej płyty zepsutej przez nią.

polecam samsunga sh-s162a. mam osobiście od ponad pół roku albo rok nawet. jeszcze mi sie nie zdarzyło skopac jakiejś płytki albo, zeby nagrywara nie odczytała danych z jakiegoś nośnika (nawet konkretnie porysowanego) jedynymi minusami są: dość głośno wysuwająca sie szufladka…troche denerwujące, ale tylko przez pierwszy tydzień lub dwa… i dość długi czas dostepu…jest to odczuwalne, ale dzięki temu sprzet odczytuje nawet bardzo mocno porysowane płytki… polecam :wink: