Wybór abonamentu

Witam.

Mój tata postanowił wziąć sobie abonament. Tylko nie wie w jakiej sieci podpisać umowę. Może doradzilibyście gdzie najlepiej wziąć w cenie do 50zł? Dodam, iż tata dzwoni do wszystkich sieci, nie ma takiej do której dzwoniłby najczęściej.

I przy okazji jaki telefon przy tym wziąć? Tak do 300zł max.

Pozdro :wink:

Jeśli zamierza przeliczyć około 50 zł na abonament to moim zdaniem najlepszą oferta bedzie chyba Play. Za 50zł otrzyma 70zł na wykorzystanie na wszystko do wszystkich i do tego po niskich cenach. A co do telefonu to do 300zł może wybrać naprawdę niezły lekko określając. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Niech tata odpali internet i zajrzy na strony plus,era,orange,play

Przecież my nie jesteśmy ogólnopolską informacją operatorów GSM :?

PLAY ma najkorzystniejsze warunku umowy, tylko jest jeden powazny minus! nie nabierajcie sie na wieksza ilosc darmowych minut w sieci, bo ilu teraz korzysta z tej sieci :stuck_out_tongue:

choc nie jestem uzytkownikiem tej sieci (ale chyba sie przymierzam), to stwierdze, ze jest chyba najlepsza :stuck_out_tongue:

Co do PLAYa to właśnie tak samo się zastanawia, lecz sprawa w tym że nie ma przechodzących złotówek ;/

Osobiście polecam PLAY. Mam tam abonament już drugi miesiąc i zero problemów. Telefon full wypas (Samsung Z-400) za niecałe 200 zł. Płacisz 50 zł, dostajesz 70 (równowartość około 140 minut). Wejście na stronę główną i-netu (podstawowe informacje na Onet.pl) za darmo, potem 5 gr/10 kb (zazwyczaj 10 gr za stronę). Raz zdarzył mi się problem (niemożność załadowania wykupionej wcześniej gry) - zgłosiłem via www, po tygodniu dostałem odpowiedź i 20 minut w ramach rekompensaty. Jeden ból - złotówki nie przechodzą na przyszły miesiąc.

Czasami zdarza się tak z tymi złotówkami.Trzeba korzystać w miesiącu tyle.

Co do “oferty” moim zdaniem(można by się było kłócić na wiele sposobów) Play ma teraz ofertę najkorzystniejszą i warta naprawdę abonament 50zł płacić co miesiąc.