Wybór Anty-wira


(Joten1) #1

Krótko: jaka jest różnica /albo co ma pierwszy czego nie ma ten drugi,lub odwrotnie/ pomiędzy F-Secure Anti-Virus a F-Secure Internet Security: Wg ocen na vortalu lepsze ma ten drugi,a w praktyce... jak to Widzicie? :slight_smile: Pozdro


(ybu) #2

Czy to tak trudno sprawdzić? F-Secure to program antywirusowy,a F-Secure Internet Security to pakiet w skład,którego wchodzą moduły: antywirusowy i antyspyware, zapora sieciowa (firewall), zabezpieczenia antyphishingowe, filtr antyspamowy.


(Joten1) #3

dzięki ybu ,ale co Ty taki nerwowy?Po prostu nie mam na to czasu,żeby siedzieć i robić to co ten gostek w Twojej animacji.Pozdro :slight_smile:

-- Dodane 10.02.2010 (Śr) 18:01 --

Wobec tego,czy instalacja F-Secure Internet Security może mnie zwolnić z korzystania z SUPER Anti-Spyware Pro, Malwarebytes' Anti-Malware?Chodzi o to,żeby nie dublować działania zapór i niepotrzebnie obciążać systemu?

-- Dodane 10.02.2010 (Śr) 18:28 --

Może i jestem malkontentem,ale jeszcze nigdy nie udostępniałem logów do sprawdzenia i nigdy nie będę musiał."Dziwne" procesy zawsze weryfikuję najpierw tu: http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/pr ... %20xp.html :slight_smile:


(Matmaxalez) #4

tak