Wybór avatara

Witam,

Na początku chiałbym przprosić za to, że ten temat jest zbędny, ale mam problem z wyborem avatara :slight_smile:

Otóż tak znalazłem fajną stronkę z avatarami i znalazłem takie oto avatry z Angeliną Jolie i się zastanwiam, który wybrać :-k

  1. 81bab0505589558am.jpg 2. 7f114ce71c7f91e6m.jpg 3. 3ff0fe4cb38d4f12m.jpg 4. b3df54d79da98dcbm.jpg :slight_smile: lub z całkiej innej beczki fe04ebff11de1ba1m.jpg

lub któryś z tych :smiley:

99e18870f97be2d8m.jpg

Ja jestem za avatarem nr. 7 bo to szczęśliwa liczba :mrgreen: ;]

Żaden z tych :frowning:

ja proponuje ten

http://img157.imageshack.us/img157/7311/angelinamu6.jpg

ewentualnie 3 też fajny

a weź sobie wybierz który chcesz; twój avatar, twój gust i na to nie ma rady

Vanshei dzięki za fatygę, ale to nie to :frowning:

Czekam na propozycje :slight_smile:

Nr 4 jest spoko jeśli chodzi o Angeline Jolie :slight_smile:

Może coś z tych:

angelinajolie5ac0.jpgangelinajolie4gb9.jpgangelinajolie2ab6.jpg

angelinajoliebs4.jpg

angelinajolie3tg8.jpg

nie zmieniaj bo ja się już do tego przyzwyczaiłem ok wiec to na tyle :stuck_out_tongue: wazne jakim się jest userem a nie jaki ma sie avatar.1 jest Ok

To ten chyba zostanie vo jest taki ‘zmysłowy’

Czekam nadal na propozycje :stuck_out_tongue:

PS:Jestem mężcyzną nie kobietą :stuck_out_tongue:

Ci ma się podobać albo zrób gifa z nich i niech się zmieniają albo sam co jakiś czas zmieniaj.

:o nawet nie wiedzialem ze ten co teraz masz aktulanie to wlasnie ANGELINA JOLI hehe nie podobna do siebie sexi wyszla :stuck_out_tongue: zostaw ten co masz aktualnie :smiley:

pozdrawiam :smiley:

najładniejszy jest ten z nr 1

Hehe widze że Mati17 sobie avatarek wrzucił :lol: :mrgreen: :mrgreen:

he no musiałem bo jeszcze x-awier by go użył wiec musiałem mu go zwinąć z koło nosa a wiecie moze kto jest na tym avatarze czy to Angelina Jolie

Jeśli chodzi o Twój to tak Angelina :stuck_out_tongue:

Polecam jakiś avatar z Austina Powersa

jeśli już chodzi o wybór avatara to najlepiej jeśli to bedzie taki który choć troche Cię zcharakteryzuje (twoje zainteresowania, ukaże twojego ulubionego aktora/aktorke, zamiłowanie do czegoś).