Wybór cyfrowego tunera i konwertera

Zepsuł mi się analogowy tuner i właśnie się dowiedziałem, że 1 grudnia nie będzie już telewizji satelitarnej- analogowej.

Muszę więc kupić konwerter i tuner cyfrowy i tu jest problem.

Co polecacie?

Na razie mam takie opcje;

Tuner na kartę za 209 pln razem z kartą na którym pójdzie tylko n ale za darmo jest tvn i tvn7

Albo tuner za ok. 230 pln i na nim pójdzie też cyfra + jak wykupię u nich abonament czego nie zamierzam na razie zrobić

Jest jeszcze problem z konwerterem bo mogę kupić podwójny. czekam na opinię także na ten temat

Ciekawe…

Polecam Ci Telewizję na kartę.

Telewizja Na Kartę to niezła opcja aby przeczekać mając do oglądania kilkanaście kanałów, aż być może operatorzy zrobią jakiś ruch cenowy (w dół miejmy nadzieję). Podwójny konwerter - domyslam sie, ze chodzi o konwerter z jednym wyjściem ale do odbiororu dwóch satelitów - jeżeli chcesz dodatkowo odbierać kanały z Astry 1 (np. TVP Historia, TVP Kultura, Trwam :wink: )

Może źle się wyraziłem albo wprowadzono mnie w błąd.

Otóż telewizja satelitarna-analogowa nie zniknie ale zniknie satelitarny-analogowy TVN.

Tutaj więcej o tym;

http://forum.skysunsat.pl/tematy48/anal … +analogowa

Kupujesz tuner cyfrowy i kartę TNK (Telewizja Na Kartę). Tam masz za darmo:

  • TVP1

  • TVP2

  • TVN

  • TVN7

  • Religia TV

  • kanały dostępne FTA (m.in. TV Puls, TV Biznes, Tele5, Polonia1, TV Silesia, Viva, 4Fun.tv), po założeniu zeza na Astrę TVP Info + TVP Historia masz za darmo

Za opłatą 16/mies:

  • TVP Info

  • TVN24

  • TVN Meteo

  • TVN CNBC Biznes

  • TVN Style

  • TVN Turbo

  • TVP Sport

  • nsport (w SD)

  • Disney Channel

Zamiast pakietu płatnego TNK wziąć Cyfrowy Polsat - pakiet Mini, jednak w CP musisz bodajże podpisać umowę na czas określony (w TNK doładowywujesz konto za pomocą przelewu):

  • TVP1

  • TVP2

  • Polsat

  • TV4

  • TVN

  • TVN7

  • Polsat 2

  • Polsat News

  • Polsat Cafe`

  • Polsat Play

Polsat Cyfrowy nie wchodzi w grę.

TNK daje więcej jeśli się go opłaci.

http://telewizjanakarte.pl/

Autorowi tematu chodzi raczej o odbiór TVN-u, więc tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie TNK.

W TNK nie ma Polsatu, ale w większości lokalizacji można odbierać Polsat naziemnie więc nie powinno to robić problemu.

Wybrałem TNK