Wybór cyfrowego tunera i konwertera

(rad @ interia.pl) #1

Zepsuł mi się analogowy tuner i właśnie się dowiedziałem, że 1 grudnia nie będzie już telewizji satelitarnej- analogowej.

Muszę więc kupić konwerter i tuner cyfrowy i tu jest problem.

Co polecacie?

Na razie mam takie opcje;

Tuner na kartę za 209 pln razem z kartą na którym pójdzie tylko n ale za darmo jest tvn i tvn7

Albo tuner za ok. 230 pln i na nim pójdzie też cyfra + jak wykupię u nich abonament czego nie zamierzam na razie zrobić

Jest jeszcze problem z konwerterem bo mogę kupić podwójny. czekam na opinię także na ten temat

(Jacek Bydgoszcz) #2

Ciekawe....

Polecam Ci Telewizję na kartę.

(Lacen) #3

Telewizja Na Kartę to niezła opcja aby przeczekać mając do oglądania kilkanaście kanałów, aż być może operatorzy zrobią jakiś ruch cenowy (w dół miejmy nadzieję). Podwójny konwerter - domyslam sie, ze chodzi o konwerter z jednym wyjściem ale do odbiororu dwóch satelitów - jeżeli chcesz dodatkowo odbierać kanały z Astry 1 (np. TVP Historia, TVP Kultura, Trwam :wink: )

(rad @ interia.pl) #4

Może źle się wyraziłem albo wprowadzono mnie w błąd.

Otóż telewizja satelitarna-analogowa nie zniknie ale zniknie satelitarny-analogowy TVN.

Tutaj więcej o tym;

http://forum.skysunsat.pl/tematy48/anal ... +analogowa

(Kpc21) #5

Kupujesz tuner cyfrowy i kartę TNK (Telewizja Na Kartę). Tam masz za darmo:

• TVP1

• TVP2

• TVN

• TVN7

• Religia TV

• kanały dostępne FTA (m.in. TV Puls, TV Biznes, Tele5, Polonia1, TV Silesia, Viva, 4Fun.tv), po założeniu zeza na Astrę TVP Info + TVP Historia masz za darmo

Za opłatą 16/mies:

• TVP Info

• TVN24

• TVN Meteo

• TVN CNBC Biznes

• TVN Style

• TVN Turbo

• TVP Sport

• nsport (w SD)

• Disney Channel

Zamiast pakietu płatnego TNK wziąć Cyfrowy Polsat - pakiet Mini, jednak w CP musisz bodajże podpisać umowę na czas określony (w TNK doładowywujesz konto za pomocą przelewu):

• TVP1

• TVP2

• Polsat

• TV4

• TVN

• TVN7

• Polsat 2

• Polsat News

• Polsat Cafe`

• Polsat Play

(rad @ interia.pl) #6

Polsat Cyfrowy nie wchodzi w grę.

TNK daje więcej jeśli się go opłaci.

http://telewizjanakarte.pl/

(Kpc21) #7

Autorowi tematu chodzi raczej o odbiór TVN-u, więc tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie TNK.

W TNK nie ma Polsatu, ale w większości lokalizacji można odbierać Polsat naziemnie więc nie powinno to robić problemu.

(rad @ interia.pl) #8

Wybrałem TNK